Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mefistes

[Zamknięty]Pomoc w składaniu komputera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na sam początek powiem tyle że jestem nowym użytkownikiem tego forum także nie wiem czy temat tworzę w dobrym dziale, jeśli nie to proszę o przeniesienie.

Także przejdźmy do rzeczy. Zamierzam złożyć sobie komputer od totalnego 0, jako że jestem zielony w tych sprawach i nie chce kupić czegoś co nie będzie ze sobą współgrało,

źle chodziło czy po prostu byłoby słabe, zwracam się z prośbą do Was. Tutaj mam złożony zestaw za 4000zł http://www.morele.net/inventory/info/ymZzhV/, i pytanie do was

co sądzicie o tym zestawie, jeśli ktoś z Was potrafi złożyć coś do 3000zł albo 3500zł byłbym wdzięczny :) Piszcie co sądzicie, podsyłajcie swoje propozycję a będę naprawdę

wdzięczny. A i jeszcze jedno, jaka jest dobra firma akcesorii komputerowych ? Słuchawki, myszka, klawiatura, podkładka. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

P.S Zapomniałem najważniejszych informacji:

1. Komputer ma służyć głównie do gier.

2. Fundusz to max. 3500zł-4000zł.]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko dobrany ten zestaw za 4000zł. Jak składasz zestaw od zera, to przypominam o zakupie monitora ;) ;)

Zakładam, że nie będziesz podkręcał procesora - oprócz tego, że to trochę więcej kosztuje (lepsza płyta, chłodzenie itd) wymaga trochę umiejętności, a osoby które podkręcają, zazwyczaj są w stanie samemu dobrać sobie części.

Zestawik komputer + monitor polecam taki:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJxtUEEOgjAQ$Mueiel2aUv9g$HowXhooAcCgqEQo8a$2zaFoHLY3czs7EzaF9yGvpqaEfZnEIoQMhBaMT$mEpILP3ISMjESCx2HpCgnSgvUSs1XiMXK5LsuGdRt78oQGhJxtV1j3MDsR$$nXNrOBGPOAqWKtYDr2PmMNUU7EfuiXJ4v!HZKSnLT1ScBUR6owYzm2AzWeQp5Ig61dbUtn10UIu5U!Kt705rq1BrXPTzN4P0BYtNPzA**

A do tego system operacyjny wg uznania (nalezy doliczyć około 400zł). Zostaje około 250zł na peryferia. Przede wszystkim radzę się skupić na myszce, bo z takim budżetem i aspiracjami gamingowymi, to najważniejszy element. Polexam Genius XG510 (cena ok 80-100zł). Do tego podkładka Steel Series Qck mini (30zł). Klawiaturę wybrałbym najzwyklejszą na świecie w cenie poniżej 50zł. Reszta na słuchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc :) Jeszcze mam jedno pytanie jeśli można, jaką polecasz stronę gdzie mogę zakupić takowy zestaw ?

 

 

Szukam na Morele tych podzespołów co podałeś i części produktów wgl tam nie ma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minitor posiadam 23" z którego jestem zadowolony także kupno nowego raczej tutaj nie będzie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minitor posiadam 23" z którego jestem zadowolony także kupno nowego raczej tutaj nie będzie potrzebne.

 

 

Cytując kolegę z Forum "Lameismyname"

 

Procesor: Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 779 zł

Płyta główna: MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 175 zł

Pamięć RAM: GoodRam 8GB 1600MHz CL10 Play Black 289 zł

Dysk twardy: A-Data SP610 128GB SATA3 (560/150MB/s) 259 zł

Drugi dysk twardy: Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 229 zł

Karta graficzna: ZOTAC GeForce GTX 970 4GB DDR5 256Bit (1216/7010) 1499 zł

Nagrywarka DVD / BluRay: LG GH24NSC0 SATA (black) 59 zł

Obudowa: Zalman Z1 USB3.0 black (b/z) 139 zł

Zasilacz: Cooler Master 550W Modular 270 zł

 

Suma około 3730 zł

 

www.esc.pl

 

Reszta kasy na peryferia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...