Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

admirał555

[Zamknięty]Radeon R7 250 - Czy pasuje

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na kupno tego radeona, moja stara gt 210 padła i wymienię ją na ten model radona. Proszę nie sugerować mi lepszych kart, po prostu nie potrzebuje lepszej bo i tak gram w lola 24/7 a do tego Titana nie potrzeba.

Chciałbym się spytać czy zasilacz jest wystarczająco mocny i czy pasuje do mojej płyty głównej.

Zasilacz Modecom feel 350w (wiem że nie najlepszy, wymieni się potem)

Płyta ASUS M4N68T

http://m.morele.net/product/details/599369/0 Link do karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu lepiej 1GB DDR5 jest dużo szybsza. A najlepiej R7 250X ;)

A jak z zasilaniem na tych 2 sugerowanych przez ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są jakoś szczególnie prądożerne, a zasilacz i tak do wymiany. 6 pin wtyczka starcza do 250x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie ostro napiąć budżet ale ok, dzięki za tyle pierd*lenia się z takim zielonym kolesiem :) Mam nadzieje że obecny zasilacz podoła wyzwaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest az tak duza różnica ? :P troche za dużo pieprzenia już mam z tym kompem zeby jeszcze przejściówek szukać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie będzie, gigabajt ma 3 lata gwarancji i teoretycznie lepszą jakość niż vertex.

 

Ew.

http://www.agito.pl/karta-graficzna-club3d-radeon-r7-250x-1gb-ddr5-pci-e-box-84-990685.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=990685

Wolałbym to niż vertexa mimo, że prawie to samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm biorę tego cluba, ładniejszy i o dyszkę taniej :D A tą gwarancje pieprzyć, jak następnym razem cos zdechnie to składam nowego pc :E Dzieks za info !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam troszkę temat, czy wtyczki takiego oto zasilacza corsair 450w będą pasować do R7 250x wraz z plyta główną asus m4n68t, cpu athlon 2 x4 2,8ghz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...