Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blutut

Starsza stacjonarka, athlon 4450e, gigabyte, 4GB DDR2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Pod młotek idzie starszy zestaw:

 

Skład zestawu

-Zasilacz Feel 350W (Nie jest to sprzęt do podkręcania komputera, lecz do gry w średnio-wymagające tytuły jest wystarczający. Wymieniłem w nim wentylator na zarówno większy, jak i cichszy, przy okazji gruntownie czyszcząc jego wnętrze)

-płyta główna Gigabyte ma69vm-s2, dokładnie taka jak ta: http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-ma69vm-s2_10.html, płyta posiada duży potencjał - posiada gniazdo procesora AM2, dzięki czemu w przyszłości można w niej zamontować nawet czterordzeniowe jednostki, posiada także zintegrowaną kartę grafiki oraz 4 porty SATA

-procesor AMD athlon x2 4450e - 2 rdzenie, po 2.4 GHz każdy, lecz rzeczą wartą wspomnienia jest to, że jest to procesor energooszczędny. Maksymalnie pobierze on 45 Wat z gniazdka

-4GB pamięci ram DDR2 - 2 kości po 1 GB i jedna kość 2GB, kości znanych firm: Kingston, GOODRAM

-Dysk Twardy, Seagate, 80GB

-Napęd optyczny, umożliwia zapis i odczyt Płyt DVD i CD

-Karta sieciowa firmy TP-link - ta z płyty się nie łączy pod XP

-Obudowa

-Oryginalny system Windows XP Professional, zainstalowany na dysku twardym, wraz z naklejką licencyjna z hologramami (troszkę zmaltretowaną, bo była zdjęta z poprzedniej obudowy, jednak dalej poświadcza o autentyczności systemu)

-kabelki - do podłączenia monitora i dodatkowego dysku twardego

-mysz bezprzewodowa USB Logitech

 

Kilka słów o stanie zestawu:

Sprzedawane części są sprawne, system oryginalny. Przed montażem przeszły gruntowne czyszczenie. Postarałem się złożyć ten komputer poprawnie. Wszystkie kabelki zostały tak rozłożone, by nie ograniczały cyrkulacji powietrza wewnątrz obudowy oraz wyglądały estetycznie. Sformatowałem dysk twardy, wgrałem na czysto system, sterowniki, program antywirusowy, chrome, . Zrobiłem też kopię zapasową sterowników. Zasilacz posiada złączkę umożliwiającą zasilenie karty grafiki. Na chwilę obecną przygotowywałem komputer używając zintegrowanej karty grafiki. Obudowa jest w ładnym stanie, ale posiada widoczne ślady użytkowania oraz jest delikatnie uderzona z tyłu. Jedna śrubka też nie dokręca się.

 

Komputer jest w stanie gotowym do użytku. Podłączyć ekran, zasilanie, internet , mysz i klawiaturę i można używać.

 

Kończąc:

-Przedmiotem sprzedaży jest kompletna, sprawna jednostka centralna, której składniki wymieniłem wcześniej;

-Komputer jest gotowy do pracy, uruchamia się relatywnie szybko (ok 50 sekund);

-Sprzęt został przeze mnie gruntowanie przetestowany;

-Komputer ma spore możliwości przyszłej rozbudowy;

-Dołączony system jest ORYGINALNY oraz posiada KOPIĘ ZAPASOWĄ, którą wolno posiadać tylko wraz z oryginalnym nośnikiem

 

Komputer świetnie się sprawdzi do biura, jako centrum niedrogiej oraz jako domowej rozrywki dla młodych. Można go też użyć jako odtwarzacza filmów, poradzi sobie też z rozdzielczością fullHD.

 

Zachęcam do odbioru osobistego, możliwy na terenie Katowic, Mikołowa oraz Gliwic. Często bywam w tych miastach. Możliwy dowóz po cenie benzyny. Oczywiście możliwa także jest wysyłka, możliwe jest też wystawienie aukcji - mój nick na allegro to "Oliwer-M", zachęcam do sprawdzenia komentarzy. Mogę też podpisać umowę kupna-sprzedaży. Udzielam także krótkiej gwarancji rozruchowej na zestaw.

 

Mogę się wymienić na felgi aluminiowe do samochodu polonez.

 

Zachęcam, do kontaktu, pytań, negocjacji.

Numer to 668 zero cztery osiem 596

Zdjęcia

 

https://www.dropbox.com/sh/mj07lbnvkuxym6v/AACp23fUb69Z4lP5DC1-BTQja?dl=0

Cena - myślę 250 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • NO zgadza się  ,ale oni nagrywają w miejscach publicznych takich jak  ulica ,dworzec ,park .... czy ktoś nagrywa filmy latając  dronem po prywatnych domach i zagląda ludziom na posesje co robią  czy jakaś laska się opala na leżaczku  ,co  kto na grillu  piecze   itp itd ? nie . Autobus  np Flixbus  to tez miejsce publiczne ,pociąg /metro również  ,centrum handlowe  również ..... chociaż niektóre sklepy zabraniają nagrywania /zdjęć w środku .   Ta ostatnio popularne nagrywanie Policji podczas interwencji ... owszem można bo to funkcjonariusz publiczny  ,ale nie można bez jego zgody  upubliczniać  tego nagrania w mediach .I coraz więcej  taki upublicznionych nagrań  trafia pod sąd  ,policjanci pozywają (prywatnie) autorów  za naruszenie wizerunku  i wygrywają  te sprawy .   Kilka lat temu kuzyn nagrał na osiedlu   w  Zabrzu pirata  drogowego ,typ mieszkał też na tym osiedlu ale lubił sobie przygazować i przy  ograniczeniu 30km/h   jeździł dużo  szybciej . Kuzyn go  nagrał  wideorejestratorem jak go wyprzedza przed przejsciem dla pieszych i na ograniczeniu 30km/h  wrzucił film na lokalne forum . Lokalni działacze ,chyba jjakiś  radny skierował sprawę na policję z tym nagraniem  ,sprawa w sądzie ..  2 miesiące później  kuzyn  zostaje pozwany przez    sprawcę za naruszenie wizerunku  itp itd  ... sprawa  w sądzie  . Fakt ze skończyło się  ugodą miedzy piratem  ,a kuzynem  ,ale finalnie kuzyna kosztowało to  6000tys  ,pirat w prawdzie został skazany  za  wykroczenia drogowe ,ale sprawę za naruszenie wizerunku wygrał ,a uzasadnienie sądu było takie ze  materiał został upubliczniony bez zgody nagranego  co stanowiło naruszenie jego  dobrego wizerunku ,oraz wywołało falę  hejtu  w jego stronę ....    
    • Dokładnie tak. I ładnych parę razy to już tu opisywałem. I od atomu odeszli. Są też w trakcie dekarbonizacji i też wszystko wskazuje, że skończą wiele lat przed nami.
    • Jest tu kilku szosowców, mamy jakieś doświadczenia, ale z mojej strony to najpierw padnie pytanie: czy kiedykolwiek cokolwiek wybrałeś po poprzednich dyskusjach o sprzęcie?  Wiesz, to pytanie w temacie czy jest sens się produkować. Ogólnie patrząc na post, masz w nim wiele zagadnień, które nikt za ciebie nie przetrawi. Jeżeli chcesz bezpieczeństa, to kup trenażer  
    • A dzięki, zapomniałem. Jak coś to mam czarną taśmę
    • Pamiętajcie, że zależy na czym się wyświetla te np. 40 FPS. Jak na monitorze/telewizorze z odświeżaniem 120 Hz lub wyższym ewentualnie VRR to klatki będą wyświetlane w równych lub podobnych odstępach czasu natomiast przy 60 Hz odstępy będą bardzo nierówne, ponieważ będą wynosiły 16,7 ms lub 33,3 ms. Niech każdy sobie sprawdzi, ustawiając takie odświeżanie i ograniczając FPS do 40.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...