Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

litwicki22

Crysis 3 - za małe fpsy Gtx 980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie fpsów w Crysis 3 w pewnym miejscu w grze. Posiadam karte graficzną Gtx 980 Strix i używając V.HIGH , 1920x1080 + TXAA 2x czasem mi spadają klatki do 45fps. Jest tak jakoś 45-60fps. Jednak natknąłem się na youtube ,gdzie 2 osoby z gorszymi kartami mają non stop 60 fps w tym samym miejscu w grze + jeszcze włączone 8xMSAA.

Nie wiem czy wierzyć tym filmikom czy jest jakiś powód ,że mam mniej klatek?

Posiadam I7 4790K i najnowsze sterowniki. A oni niedość ,że mają gorsze procesory to mają włączone MSAA 8x. Oto filmiki , nie wiem jakim cudem GTX 970 i 780Ti z włączonym MSAA8x wyciąga non stop 60 klatek? Przeciez to niemozliwe. ZObaczcie ,chodzi mi o to miejsce w grze :

 

 

 

Zobaczcie na framerate non stop 59-60 fps przy włączonym MSAA 8x.

 

 

a TUTAJ z kolei ktoś z Gtx 970 z MSAA8x , gdzie nawet w mniej wymagającym miejscu jest 30fps +-

 

 

Ja już nie rozumiem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam GTX970 G1 GAMINNG 4GB GIGABYTE i procesor AMD FX6300 podkrecony do 4.3GHZ i ogólnie gra crysis 3 śmiga na ultra bez problemu nawet i z MSAA8x z tego co ja wiem C3 lepiej był optymalizowany pod procesory AMD może tu jest przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@litwicki22

Jaki z tego morał?

 

Nie oglądaj filmów na YouTube!!! :Up_to_s:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...