Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

deadwheel

Czarny ekran komputer nie reaguje slychac tylko dzwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam pewien problem a mianowicie gdy komputer jest praktycznie nie uzywany albo nie wiem wlacza filmik na youtubie np 30 minutowy i nic nie bd robil na komputerze to ekran robi sie czarny . Monitor caly czas pracuje . Slychac tylko dzwiek a nie reaguje w ogole na klawiature czy myszke . Dodatkowo powiem ze mysz i klawiatura tak jakby tez sie zacinaja np przy probie wlaczenie i wylaczanie num locka pare razy klawiatura juz nie reaguje ( pali sie dioda od num locka i nie da sie juz wylaczyc ) . Pomaga jedynie chyba reest . Czekalem 5 minut ale bez efektow . Problem troche dziwny bo pod obciazeniem nie dzieje sie nic . Np pogrywam sobie w bf'a badz w inna wymagajaca gre i nic sie takiego nie dzieje . Rowniez moge odpalic funmarka na 10 minut i efektow tez rowniez zero .

 

Moje specyfikacja:

 

- G3258 ( stock )

- Asrock H81M

- R7 260X

- Corsair HX 520 W

- 2x2GB DDR3 Kingston 1600MHz Blue CL9

- WD Blue 500GB

 

Sterowniki do karty sa najnowsze aktualne najnowsze beta ( na zwyklych to samo )

 

Mam niby mozliwosc sprawdzenia innej karty graficznej no ale nie jestem w stanie okreslic dokladnie kiedy robi sie ten czarny ekran .

 

Bios jest najnowszy do plyty BTW

 

Tak jak pisałem wyzej moge zapuscic furmarka na 10 minut i z komputerem nic sie nie dzieje tutaj screen :

 

towZcYh.jpg

 

Przetestowałem rowniez dzisiaj ramy memtestem ( kazda kosc pojedynczo ) tez nic .

 

Dysk przed wczoraj sprawdzalem HD Tune (opcja quick ) i wszystko na zielono .

 

Mam gwarancje na wszystkie podzespoly ( oprocz zasilacza ) ale musze sie dowiedziec ktorej czesci to wina wiec prosze was o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...