Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dymon007

[Zamknięty]Alienware m11x r2 i5, ssd rarytas 1350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Na tej aukcji masz okazję zakupić laptop dla graczy alienware m11x r2.

 

W serce laptopa wchodzą części:

-procesor i5 U520

- 8 gb ramu

- dysk ssd 120 gb (który jest na gwarancji do marca 2016 roku)

-gt 335

 

Gratis:

Podkładka chłodząca cooler master x-lite II (na gwarancji od listopada)

Myszka gamingowa Media-Tech

 

Stan laptopa jest prawie idealny, a dlaczego? Otóż nie posiada 'gumek' na dole, koszt nowych to cena około 5 zł, ja nie kupywałem ponieważ ich brak nie przeszkadza w użytkowaniu. Laptop był poddany konserwacji 2 miesiące temu. Wszystkie podświetlenia, kamera oraz mikrofon działają, bateria wytrzymuje około 4\5 h w internecie. Laptop z tyłu posiada kod do win7 home, ja go sprzedaję z zainstalowaną testową wersją win7 ultimate.

 

Laptop wysyłam dokładnie zapakowany w oryginalnym pudełku wraz ze wszystkim co w nim było tj. między innymi materiałowe etui alienware, instrukcje itd..

 

 

Dla ciekawskich, przeszedłem na nim skyrim z modami na opcjach wysokich, oraz grałem w empire total war również na opcjach wysokich, jak i the forest i wiele innych tytułów.

 

Zachęcam do zakupu gdyż jest to porządny, gamingowy sprzęt, który miażdży laptopy w cenie do 2500 zł.

 

Cena jest osteczna i nie podlega jakiejkolwiek negocjacji.

 

Cena stąd taka bo potrzebuję szybko pieniędzy, do ceny należy dodac cenę wysyłki 40 zł. Chętni pisac podam link do allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czemu nie podam linku? Ostatnio jak podałem to post został usunięty, myslałem że to przez link. Zapraszam do zakupu zależy mi na szybkiej sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czemu nie podam linku? Ostatnio jak podałem to post został usunięty, myslałem że to przez link. Zapraszam do zakupu zależy mi na szybkiej sprzedaży.

bo matole nie czytałeś regulaminu... znowu robisz to samo odpowiadasz postami w dziale sprzedaży we własnym temacie, a powinieneś poprzez edycję tematu, ciężko przeczytać regulamin, który jest i tak bardzo krótki i prosty do zrozumienia, tak btw. specyfikacja tego laptopa jest do bani, procek słaby, grafa słaba, gdyby nie ten malutki ekran to za tą cenę byłby świetny wybór

 

 

@down

f5c7876761_bol_dupy_wyczuwam.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo matole nie czytałeś regulaminu... znowu robisz to samo odpowiadasz postami w dziale sprzedaży we własnym temacie, a powinieneś poprzez edycję tematu, ciężko przeczytać regulamin, który jest i tak bardzo krótki i prosty do zrozumienia, tak btw. specyfikacja tego laptopa jest do bani, procek słaby, grafa słaba, gdyby nie ten malutki ekran to za tą cenę byłby świetny wybór

Matole to se możesz powiedzieć do ojca cwaniaczku za 50 groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...