Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dhaarni

Mysz do 60zł, gry FPS oraz MMO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem zestawu klawiatura+mysz ale jednak z tej opcji zrezygnowałem kupię wszystko oddzielnie, co do klawiatury podjąłem już decyzje i wezmę Zalman ZM-K400G i teraz kwestia myszki.

 

Co polecacie w tym zakresie cenowym (do 60zł)? Ktoś na innym forum polecił mi Tracer Ghost ale nigdzie nie zauważyłem że ktoś go poleca co sądzicie o tej myszce?

 

Z góry dzięki, miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a4tech bloody ja mam model v7 i jest fajny przyzwoita myszka za nieduże pieniądze. Wcześniej miałem Microsoft sidewinder x5, to bloody v7 daje radę porządnie wykonana sporo ustawień jak na te cenę bardzo dobrze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki na pewno wezme ją pod uwagę. Masz jakaś podkładke do niej czy bez daje radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z podkładki Revolteca o takiej Mój link, mam ją kilka ładnych lat i jest też spoko, nie strzępi się a jak się pobrudzi można wyprać w zlewie i wysuszyć na kaloryferze.

 

W sumie to chyba kupie sobie nową a starą zatargam do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne biorę coś z A4-Techa ale teraz którego :E

 

A co sądzicie o tej myszce? Może konkurować z tą serią Bloody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę ci polecić to co znam i wiem jak działa v7 jest porządnym gryzoniem może niema błękitnej krwi jak razery ale poco to komu.<br>Bloody na pewno mają soft przygotowany dla graczy sporo ustawień i usprawnień, no i z obudową problemu (w moim przypadku) niema. Wiadomo tanie rzeczy są raczej traktowane po macoszemu a ta mysz niesamowicie pozytywnie zaskakuje wykonaniem w cenie niewiele większej jak flaszka czegoś dobrego.<br><br>Skocz sobie do media czy agd-rtv czy innego molocha z elektroniką, myszek powinni mieć na pęczki. Pomacasz sobie zobaczysz jak leży w dłoni.<br>O sensorach możesz sobie poczytać w necie bo testy są, to coś tam będziesz wiedzieć czy okej czy koszmar.<br>Tak więc pozostaje kwestia ręki i kwestia wyglądu.<br><br>Co do tego co znalazłeś to nie wiem, ale nie wygląda jakoś wygodnie.<br><br><br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...