Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sqrczybyq

Problem z logowaniem na router

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupilem router TP-Link TD-W8970 i podlaczylem go do sieci, wszystko dziala juz ale chcialbym popatrzec sobie w konfig ew, cos zmienic, po probie logowania sie do niego poprzez adres 192.168.1.1 wyskakuje stronka TP-Link podaje haslo i login (admin/admin) i wskakuje mi stronka AirOs a tam juz nie dzialaja te hasla... o co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odepnij wszystkie urządzenia sieciowe od komputera i podłącz się kablem pod jakiś port tego tplinka i spróbuj ponownie. I zrób przed tym reset W8970, tak dla pewności. Karta sieciowa powinna być ustawiona na automatyczne pobieranie adresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r1pauhmexdug_t.jpg

 

dodam za lacze sie przez WiFi z tym TP-Linkiem

 

mam internet radiowy. antena na dachu i pozniej skretka na dol, gdzie teraz mam ten router i wysylam sygnal na 2 laptopy

 

w sumie oprocz trudnoscia z zalogowaniem mam dziwna rzecz bo zanika mi internet na jednym z tych laptopow po uruchomieniu tego routera, na starym asusie dzialalo OK

 

P.S.

jak moge sprobowac go skonfigurowac skoro w instrukcji jest opisane zeby podlaczyc pod port ADSL a ja mam sama skretke wiec podlaczam pod LAN/WAN

 

 

ok, na router juz moge sie zalogowac, ale takie wyrzucanie dalej nastepuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek
TP-Link TD-W8970

Masz skonfigurowany jako router WAN czy AP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

W dobrym tonie na forum jest opisanie jak rozwiązałeś swój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...