Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gothmori09

Jaki procesor do tej płyty?

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak jak w temacie, jaki procesor mogę kupić do tej płyty głownej? Komputer jest bardzo stary, zależy mi na zakupie lepszego procesora którego wymaga CS:GO. Na procesor mogę dać jakieś 500zł. Ale nie wiem czy nowszy procesor będzie pasować do płyty głownej która już ma swoje lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta występuje w 2 rewizjach. Musisz podać jaką ty masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Zobacz na stronie Gigabyte, jakie procki obsługuje najnowszy bios. Jeśli nie go nie masz, to warto zaktualizować płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

2500k i jakieś mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Ale widze że te 2500k stoją ponad 800zł. Chyba że na złe patrzę.

Ceny są zaporowe. Może 3470? Będzie lepszy od 2500 i chyba znajdziesz go raz z jakimś mobasem w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na stronie Gigabyte, jakie procki obsługuje najnowszy bios. Jeśli nie go nie masz, to warto zaktualizować płytę.

 

Płyta autora obsługuje tylko procki AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Płyta autora obsługuje tylko procki AMD.

Wiem, ale chce zmienić. Pakowanie kasy w to co ma, mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Nie chcę kupić używanego, wolę kupić trochę gorszy ale nowy. Nie ufam ludziom z allegro. A co powiecie o http://www.morele.net/procesor-intel-core-i3-4150-3-5ghz-lga1150-box-bx80646i34150-636602/

To warto byłoby dołożyć do czegoś konkretnego. Chyba nie zmieniasz sprzętu, co chwilę?

 

Szkoda, że nie ufasz allegro (sam się nigdy nie przejechałem), bo za te 550 z licytacji dałoby radę wyrwać 2500K, do tego jakieś mobo za 130-140 zł ASRocka i masz elegancki zestawik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzęt to głownie zależy mi na tym bym miał te 200fps w CS:GO. Bo aktualnie mam 50fps w spadkach do 30, a więc tragedia. Postanowiłem zlicytować ten procesor, mimo tego że już dwa razy na użytkownikach allegro się przejechałem. Dzięki za pomoc, pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Jeśli chodzi o sprzęt to głownie zależy mi na tym bym miał te 200fps w CS:GO. Bo aktualnie mam 50fps w spadkach do 30, a więc tragedia. Postanowiłem zlicytować ten procesor, mimo tego że już dwa razy na użytkownikach allegro się przejechałem. Dzięki za pomoc, pozdrawiam! :)

200 fps w CSie, to nie tylko sam sprzęt :P

Nie będziesz żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Bo są jakieś tricki z tego co wiem na utrzymanie stałej ilości fps. Nie grałem nigdy w CSa, więc się dokładnie na temat nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sposoby są, ale jeśli masz dobry sprzęt, to nie potrzebujesz bawić się w czary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

W sumie sposoby są, ale jeśli masz dobry sprzęt, to nie potrzebujesz bawić się w czary.

Tu bardziej chodzi o stabilność niż czary. Lepiej mieć stałe fps , czy skoki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry config i na najtańszym, najlepszym zestawieniu intela będziesz mieć z palcem w nosie te 200 FPS, ze spadkami, ale na pewno nie mniej niż 128 FPS. ;)

 

~Gracz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj najmocniejszego Phenoma pod podstawke AM2+,plyta obsluguje je prawie wszystkie. Uzywalem tej plyty od 2008 do lata 2014 zanim przesiadlem sie na FX-6300,przez te lata trzymala AMD 64x2 2.0 @2.8 bez zadnego problemu. Na aukcjach stoi phenom II x4 940 za 220zl ,dorzucisz jakies chlodzonko,i w tym czasie uzbierasz sobie na cos nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...