Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pahel

Komputer pod gry do ok 3.5k możliwe OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym abyście mi pomogli złożyć komputer w tym przedziale cenowym do w/w zastosowań. Od siebie mogę dodać, że znalazłem na allegro kartę graficzną w dość dobrej cenie(nie wiem czy warto). Ogólnie nie wiem czym się różnią poszczególne karty od danego producenta.Która lepsza nvidia czy amd; zotac czy gigabyte itp.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5036924011

 

Dodam, że użytkownik ten ma również procesor i5 4670k w cenie 880zł, więc cena też wydaje się być bardziej korzystna niż na stronach typu morele itp.

 

Chciałbym abyście się wypowiedzieli na ten temat, doradzili czy może odradzili kupno w/w elementów?

 

Mają być same podzespoły bez obudowy, i dysku ssd(który kiedyś dokupie). Napisałem, że możliwe OC, gdyż kompletnie się na tym nie znam póki co:)

 

z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie twierdzisz, że można zamówić te podzespoły od tego użytkownika bez jakiś obaw?

Chciałbym chyba wymienić zasilacz, bo nie znam tej firmy a tu mam modularny za niewiele więcej, gdyż możemy wyrzucić napędy iż dwa już posiadam;)

 

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/

 

i łącznie wychodzi 3562zł:)

 

edit: potrzebna aż tak mocna płyta główna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte daje 3 lata gwarancji, więc skoro gość pisze o 24 miesiącach, to jest to dość podejrzane. Albo się pomylił, albo ta gwarancja jest jakaś fikcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte daje 3 lata gwarancji, więc skoro gość pisze o 24 miesiącach, to jest to dość podejrzane. Albo się pomylił, albo ta gwarancja jest jakaś fikcyjna.

Napisałem maila z zapytaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte daje 3 lata gwarancji, więc skoro gość pisze o 24 miesiącach, to jest to dość podejrzane. Albo się pomylił, albo ta gwarancja jest jakaś fikcyjna.

Chodzi tutaj o gigabyte z allegro z 1400zł?, darowałbym sobie taką okazje,człowiek wystawia paragon, za jakiś czas zwija interes i tyle z gwarancją, jedynym honorowanym dowodem zakupu jest FV23%, nie mylić z faktura vat-marża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tutaj o gigabyte z allegro z 1400zł?, darowałbym sobie taką okazje,człowiek wystawia paragon, za jakiś czas zwija interes i tyle z gwarancją, jedynym honorowanym dowodem zakupu jest FV23%, nie mylić z faktura vat-marża.

Czyli jeżeli sprzedający wystawi FV23%, wówczas opłacało by się kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon to tylko dowód, że kupiłeś u danej osoby produkt,a FV23% stanowi podstawę o ubieganie się o gwarancję,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon to tylko dowód, że kupiłeś u danej osoby produkt,a FV23% stanowi podstawę o ubieganie się o gwarancję,

 

Nie no nie pisz takich rzeczy FV i paragon fiskalny są na równi-jakieś źródło takiego twierdzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila z zapytaniem czym jest spowodowana ta różnica w gwarancji, taką dostałem odpowiedź:

 

"sprzęt kupiony na serwerownie,producenci na firmy dają 24,nie 36 miesięcy gwaran"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD to wybrałeś najgorszy jaki może być. Straszna kupa odkąd Kingston zmieniło tam pamięci. Jeden z najgorszych dysków na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD to wybrałeś najgorszy jaki może być. Straszna kupa odkąd Kingston zmieniło tam pamięci. Jeden z najgorszych dysków na rynku.

 

To w takim razie jaki zestaw.proponujesz z ssd? Chyba, że ten pod OC bez ssd jest ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że też.może być bo ludzie pizza ze.na niej kręcą:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila z zapytaniem czym jest spowodowana ta różnica w gwarancji, taką dostałem odpowiedź:

 

"sprzęt kupiony na serwerownie,producenci na firmy dają 24,nie 36 miesięcy gwaran"

Spytaj czy ci wystawi fakturę vat23%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że też.może być bo ludzie pizza ze.na niej kręcą:P

 

Ja bym miał obawy przed kręceniem na płycie z 3-fazami. Do lekkiego OC starczy, ale robienie lekkiego OC nie ma sensu, bo szkoda kasy na to. Jak kręcić, to do oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej kupić zestaw ten co dałem z ssd bądź kupić go bez ssd(ze względu na dość wysokie ceny i kupić pozniej)? A drugie pytanie

To kupić kartę od gigabyte czy jest jakaś lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, nie pchałbym się na siłę w OC z kiepską płytą.

 

Karta najlepiej Asusa / MSI, ale jak za drogie to Gigabyte będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten procesor.co dałem tez jest lepszy niż.polecany przez wszystkich 4460?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę wydajniejszy z uwagi na większe taktowanie. Ogólnie przy GTX 970 warto do niego dorzucić względem 4460.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...