Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bazyliusz

Nie da się zaktualizować karty sieciowej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z kartą sieciową. Komputer jest podłączony do internetu przez modem Combo ZTE (z Neostrady), przez port USB. Gniazda Ethernet dosyć długo nie używałem, a i modem podłączony przez USB bo jeśli dobrze pamiętam przez Ethernet były jakieś problemy, ale to już lata temu. Dwa dni wstecz zostałem posiadaczem routera TP-LINK W8968, więc podłączenie idzie niestety już przez Ethernet. I tu pojawia się wcześniej wspomniany problem: przy próbie instalacji sterownika karty sieciowej, instalator się zacina, pojawia się napis "Not Responding" i można okienko zamknąć tylko przez menedżer zadań. Dzieje się tak, gdy chcę zainstalować sterownik z płyty, jak i ściągnięty z internetu. Dodam jeszcze, że przy próbie wyłączenia karty w menedżerze urządzeń, również pojawia się "Not Responding" i menedżer urządzeń da się zamknąć tylko przez menedżer zadań, więc nie da się nawet wyłączyć karty (jedynie z poziomu BIOSu). Przy gnieździe Ethernet powinna też chyba migać lub się świecić lampka, ale nic się nie świeci, czy urządzenie jest podłączone czy nie. Trochę skomplikowane, jeśli coś nieczytelnie to pytajcie, a postaram się jaśniej wytłumaczyć. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję, i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...