Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Deranei

Bloody B540 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem posiadaczem klawiatury Bloody B540. Owa klawiatura jest mechaniczna i użytkowałem ją niecałe 3 miesiące. Była świetna do pewnego czasu...

 

Podczas oglądania filmu nagle na ekranie wyskoczyły mi artefakty. Postanowiłem że zmienię kartę na inną. Rozebrałem komputer poodłączałem wszystkie kable i wyjąłem kartę graficzną. Coś we mnie strzeliło i się zawachałem, włożyłem kartę jeszcze raz. Włączam komputer artefaktów nie ma ( lol? ) ale za to coś się stało z moją klawiaturą. Po włączeniu komputera zapaliło się tylko parę przycisków po prawej stronie klawiatury, jak mnie pamięć nie myli były to "+ - * 9 6" z czasem zaświeciły się wszystkie ale żadne nie działały. Klawiatura jest niewykrywalna po podłączeniu w menadżerze urządzeń. Co się stało z moją kochaną klawiaturą? Jaki wpływ miało wyjęcie i włożenie karty do slotu?

Inna klawiatura podłączona w to samo miejsce działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe przepięcie i spalenie się większości przycisków, sprawdź na innym kompie klawiaturkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...