Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kanashii

Blue Screen BAD_POOL_CALLER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postaram się pokrótce przedstawić mój problem:

Zakupiłem nowy zestaw komputerowy w sierpniu i wszystko działało niemal idealnie, jednak po paru miesiącach zaczął wyskakiwać Blue Screen BAD_POOL_CALLER - myślałem, że to wina oprogramowania, więc wykonałem format dysku i instalację Windows (8.1 x64) od nowa. I tu zaskoczenie - już podczas wstępnej konfiguracji problem się powtórzył, po dłuższych testach występował nadal. Postanowiłem oddać sprzęt na gwarancję, niestety firma została zawieszona i serwis jest bardzo ograniczony (wymiana informacji tylko mailowo), jednak kazano mi komputer odesłać. Po dwóch tygodniach dostałem informację, że wymieniono dysk twardy i komputer przeszedł wszystkie testy pozytywnie. Otrzymałem go z powrotem, jednak już po jego uruchomieniu rzuciło mi się w oczy, że pliki na dysku są w postaci niezmienionej jak przed moją wysyłką, a partycje podzielone w ten sam, dość charakterystyczny sposób! Pomyślałem, że dysk został sklonowany (pytanie - jest to w ogóle możliwe w takiej formie?), a dla pewności wykonałem jeszcze raz format. Jak nie trudno się domyślić, Blue Screen pojawił się znowu... I teraz nie wiem czy zostałem oszukany przez serwis (co moim zdaniem najprawdopodobne), czy wina leży gdzie indziej.

 

Proszę was więc o rozszyfrowanie, co może powodować błąd - link do pliku .dmp - LINK

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień opcję zasilania, odznacz

"szybkie uruchamianie" w opcjach

"Power options", i też można przetestować Ram programem Memtest usb/iso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk można sklonować jak najbardziej, nawet nie musi być takiej samej pojemności jak poprzednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...