Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamil300597

problem z uruchomieniem systemu windows

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z uruchomieniem systemu. a mianowicie kupiłem nowy procesor płytę główną( intel i7 i msi z97 ) na miejsce amd fx 8320 i plyty gigabyta. Problem w tym ze gdy wlaczam komputer pojawia sie ekran startowy plyty wszystko ok az dochodzi do ladowania systemu windows i ta wszystkim znana flaga microsofta sie pojawia, pojawia sie lecz tylko w polowie poniewaz zanim uformuje sie ona w ksztalt tej ze flagi jakby zatrzymuje sie na ulamek sekundy pojawia sie niebieski ekran poczym nastepuje reset i system otwiera sie z dwiema mozliwosciami albo uruchomienie narzedzia do naprawy systemu albo uruchom normalnie gdy uruchamiam normalnie występuje ten sam problem co na początku a gdy wybieram opcję uruchom narzędzie do naprawy systemuuruchamia się po czym próbuję przeprowadzić przywracanie systemu co nierozwiazuje problemu. Prosze o pomoc licze na was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częsty objaw po zmianie konfiguracji sprzętowej. System nadal jest dostosowany do starej stąd problem z załadownia ustawień.

Zaleca się naprawę z nośnika instalacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie do końca. Należy użyć opcji "Napraw komputer" opisanej tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem. problem w tym ze nie mam windowsa na jakim kolwiek zewnętrznym nosniku,dostałem go juz zainstalowanego na dysku.da sie tojakoś zrobić?albo pobrac jakis program do naprawy systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dzielą się na tych, którzy wykonują kopie zapasowe i na tych, którzy będą je wykonywać. :boink:

Innego sposobu nie ma. Nie obędzie się bez nośnika instalacyjnego. Jeśli system miałeś już zainstalowany, to podejrzewam, że jest na licencji OEM. Sprawdź czy na obudowie masz gdzieś nalepkę z kluczem licencyjnym. Możesz spróbować pobrać obraz oryginalnego systemu z zaufanego źródła w twojej wersji i spróbować go aktywować kluczem, który masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starej płycie trzeba było odinstalować sterowniki od chipsetu i grafy. Oraz uzyć sysprepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...