Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

22mateusz33

głośniki BAS do komputera!

Rekomendowane odpowiedzi

witam, moja przygoda z glosnikami zaczela sie gdy kupilem glosniki EASY TOUCH et273, ( subwoofer 20w i reszta 5satelitek)

noi bass elegancki! do malego pokoju to owszem extra sprawa ale mam troche duzy pokoj.. i chcialbym mocniejszego basu :)

 

marzy mi sie skrzynia basowa taka jak do auta ale wiem ze to nie ma szans tak podlaczyc..

 

ostatnio znalazlem w piwnicy wierze i dwie kolumny.. na nich pisze 20W, to sobie mysle o wow, trzeba isc to podlaczyc.

noi ucialem jedna koncowke chinch z satelitki i podlaczylem do kabla od kolumny i wpialem do subwoofera i tu zdziwienie 1.ze gra a drugie to takie ze ta kolumna gra w takiej samej glosnosci jak zwykla satelitka od subwoofera???

a w tej kolumnie srednica membrany jest 2x wieksza niz w satelitce, to stwierdzilem ze subwoofer nie uciagnie tej kolumny to wzialem wierze i podpialem pod nia jej kolumne i satelitke.. i taka sama glosnosc..

wytlumaczycie oco chodzi? ;o

 

i tu takie pytanie, da sie kupic jakis wzmacniacz zebym mial podpiety subwoofer +5satelitek tak jak mam teraz + jeszcze te 2 kolumny?

 

czy co polecacie zeby byl naprawde mocny bas, zeby sie dalo podpiac do kompa/tv

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś totalnie syfiaste głośniki, do tego jeszcze chcesz podpiąć kolejne syfiaste kolumny z wieży. Wydaj pieniądze porządnie a nie na byle gówna to będziesz w końcu zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam z dwa aktywne subwoofery - myślę, że będzie Ci wystarczająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten aktiv to badziew jakich mało.

Najlepiej wyjdzie DIY albo car audio i pod jakąś końcówkę to podpiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te easy touch kupilem za pare zl wiec nic nie musze zalowac :D

co mam to podpinam i kombinuje :)

 

Veeper- jak podpiac car audio?? to by bylo najlepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...