Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

snowkid6969

NETIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj wszedłem na stronę netii w celu zresetowania ustawień routera. Wszystko ok, do czasu gdy router się zrestartował wszystkie ikonki świeciły a internet nie chciał chodzić, dodam że po kliknięciu "Restore Default Settings" pisało mi coś o konfigurowaniu ip, mogę liczyć na Waszą pomoc?

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

Mówisz o NetiaSpocie? Co to za łącze ADSL czy ETTH? Jak rozumiem masz problem z dostępem do internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o NetiaSpocie? Co to za łącze ADSL czy ETTH? Jak rozumiem masz problem z dostępem do internetu?

Nie to nie jest NetiaSpot,łącze ETTH, problem z dostępem do internetu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

Jeżeli miałeś dynamic IP na WAN-ie powinno zadziałać (chyba że był zmieniony adres fizyczny) po podłączeniu routera jeżeli PPPoE musisz wpisać login i hasło od dostawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałeś dynamic IP na WAN-ie powinno zadziałać (chyba że był zmieniony adres fizyczny) po podłączeniu routera jeżeli PPPoE musisz wpisać login i hasło od dostawcy.

Z góry przepraszam, ale mógłbym wiedzieć co to dynamic IP. (jestem zielony w tych sprawach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek
ale mógłbym wiedzieć co to dynamic IP

Więc radzę zadzwonić do operatora i poprosić o skonfigurowanie dostępu do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...