Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rabus.71

OCZ revodrive 80gb wolny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , proszę o pomoc szukałem rozwiązania na forach ale nie mogę poradzić sobie z wolnym dyskiem revodrive 80gb (dysk systemowy) , komputer ma zrobiony format i świeży system

dysk wpięty w slot 2.0 x16 dodam że ahci włączone .

 

ivy bridge gtx670

P8Z77-V dyski ocz revodrive 80gb pci-e i crucial mx100 256gb

ram 8gb

 

dodam że test przeprowadzałem jeszcze dwoma programami więc test jest miarodajny ,

post-211747-142273837438_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałeś sterowniki do revodrive?

http://ocz.com/consumer/download/drivers

wybierasz odpowiedni dysk i system.

 

 

tak Version: 2.0.0.4794 Release: December 23, 2014 prubowałem podmienić sterownik ale system informuje że zainstalowany jest odpowiedni i urządzenie działa poprawnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl - sterowniki od producenta, są jakieś? Jeśli tak to trzeba wrzucić. Druga - warto sprawdzić jak się będzie zachowywał w innym kompie na innej płycie. Trzecia - ten dysk jest stary i niewielki i w sumie wolniejszy od tego cruciala 256gb, nie ma sensu się z nim za mocno bawić tylko wrzucić jako drugi w systemie na mniej ważne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ręczna instalacja sterów?

ewentualnie próbuj w trybie awaryjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl - sterowniki od producenta, są jakieś? Jeśli tak to trzeba wrzucić. Druga - warto sprawdzić jak się będzie zachowywał w innym kompie na innej płycie. Trzecia - ten dysk jest stary i niewielki i w sumie wolniejszy od tego cruciala 256gb, nie ma sensu się z nim za mocno bawić tylko wrzucić jako drugi w systemie na mniej ważne rzeczy.

 

wcześniej chodził pod płytą msi i i7 950 tam działał z pełną prędkością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...