Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jareg12

Monitor do gier do 500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam monitora do gier do 500zl najlepiej 24 cale ale moze byc troche mniej full hd i wejscie hdmi i d sub lub dvi ale to juz bez roznicy i zeby mial w miare ladne kolory i katy widzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten http://allegro.pl/monitor-23-lg-23mp65hq-p-fullhd-led-ips-hdmi-i5017104974.html ludzie chwala, matryca ips czyli duze katy widzenia oraz ladne kolory, cena 549, ale placac przy pomocy aplikacji mobilnej mozna obnizyc cene do 539zl (tylko najpierw trzeba odebrac kupon). W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Ja go dzisiaj zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak by wygladalo granie z komputerem podlaczonym do monitora pzez d sub? bo hdmi bedzie do ps4 i wlasnie nie wiem czy nie szukac czegos z 2x hdmi bo wtedy musialbym monitor do plyty glownej przez vga podlaczyc bo karta graficzna nie ma tego wyjscia i czy bedzie to dobrze wygladalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hdmi-obraz cyfrowy, d-sub/vga-obraz analogowy, mogą pojawiać ale nie muszą zakłócenia na ekranie monitora jak np. falowanie obrazu, pionowe jaśniejsze pasy, gorsze odwzorowanie kolorów w porównaniu z cyfrowym sygnałem itp. Hdmi-dvi-obraz cyfrowy różnica w obrazie nie zauważalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...