Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Quilixes

[Zamknięty]Jaka karta graficzna (używana) do starego PC?

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie takie jak w temacie :) mam zamiar pograć sobie płynnie (raczej bez spadków poniżej 60, jeśli to jest możliwe) w CS: GO, TF2 i inne mniej wymagające gry. Od czas do czasu w coś bardziej wymagającego od komputera, ale wątpię żeby dało radę. aktualny pc to:

 

cpu: intel core 2 duo e6700

mobo: asus p5kpl-am se (max. 4gb ramu, 2 sloty)

ram: 3gb (kingston 2gb + goodram 1gb) chyba 800MHz, ale nwm dokładnie

gpu: gigabyte radeon hd 4350 512mb

psu: 450w, firma nie pamiętam, w każdym razie: nie z czarnej listy, z 1. 6-pin pci-e)

 

budżet nie jest dokładnie określony, ale nie chcę wydać fortumy (max.250-300zł?)

nwm jak z prockiem i ramem, bo 3gb to mało (system: win7), a procek też nienajlepszy i to od niego pewnie spadki będą zależeć najbardziej.

 

piszę, bo o starszych podzespołach nie mam zielonego pojęcia.

 

z góry dziękuję za pomoc :)

 

edit: jeśli procesor jest za słaby to można rozważyć wymianę na core 2 quad jakiegoś, albo jak za mało ram do dokupić kość 2gb i będzie 4gb, ale nie chcę w ten pc wkładać dużej ilości pieniędzy, bo za ~6 mieś. mam zamiar kupić całkowicie nowy pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może GTS 450 1GB GDDR5 za 135zł (do negocjacji jeszcze) nie jest to jakaś wybitnie dobra karta,ale do tego procesora wystarczy,lub z wyższej półki to HD 7770 za 250 już kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może GTS 450 1GB GDDR5 za 135zł (do negocjacji jeszcze) nie jest to jakaś wybitnie dobra karta,ale do tego procesora wystarczy,lub z wyższej półki to HD 7770 za 250 już kupisz.

 

i z prockiem i ramem problemu nie powinno być? i czego mogę oczekiwać od takiego gts 450?

 

gts 450 powinie wystarczyć z tego co widzę na yt. dziękuję za odp., chyba wezmę coś podobnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF 3,FC 3 spokojnie pograsz,wiem bo miałem kiedyś gts-a 450 no i cena jest niska,za 110 może byś wyrwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...