Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

novi

mobo 775 , motorola E1000 , sb0570, cooler lga775

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Sprzedam zbędne mi rzeczy. Oto lista :

 

1:Telefon HTC nexus one , 3.7* android , telefon w 99% sprawny, a mianowicie , nie działają klawisze głośności. Mimo wielu przygód i kosztów, sprzedaję prawie za darmo. W cene wliczone jest : w sumie 2 telefony, w drugim uszkodzona płyta główna (daje zielone kolory) i taśma włącznika , oba fony mają baterie , lcd w obu sprawny w 100% Cena 110 zł za oba + 3ci praktycznie totalny złom Możliwość sprzedaży osobno tzn 99% sprawny 80zł , tamten w 80% sprawny + 2gi na części 50zł

 

 

2. Telefon legenda ! Motorola E1000 , najgłośniejszy telefon świata. Sprzedam, motkę jak w opisie , stan wizualny dobry, techniczny trochę gorszy , Posiada simlocka na sieć "3" , i albo jest uszkodzone złącze ładowania , albo kabel usb który posiadam. Chciałem sobie stworzyć telefon do lansu , ale niestety nie mam na niego czasu cena 15zł Gwarancji brak, bo może coś być jeszcze nie tak , a nie byłem w stanie tego sprawdzić.

 

 

3.Kieszeń na dysk 12.7 mm , stan niczym nowy , raz włożony do lapka , w którym nawet nie posiedział jednego dnia i spakowany do opakowania. Cena 15zł Gwarancja sklepowa , z tego co widzę ten użytkownik daje 2 lata na te kieszenie, więc do maja 2016 na gwarancji

4. Chłodzenie cooler master , blacha na lga775 , nie znam nawet dokładnego modelu. Cena 25zł Gw rozruchowa 30dni

http://olx.pl/oferta/chlodzenie-coolermaster-lga775-wydajniejsze-niz-oryginal-CID99-IDcsVN5.html

 

5.Płyta główna HP ms-7254 ver 1.1 , socket lga775 , ddr2 , 2x sata , złącze na grafikę pci. Obługa procesorów max pentium d (2 rdzeniowe) Testowana tylko 30 minut , wszystko śmigało. Sprzedaję z procesorem Pentium 4 d660 3.6ghz z funkcją HT. Cena za całość 20zł + kw różnie to bywa, może jakieś złącze/slot nie działa a ja tego nie zauważyłem więc nie daje gwarancji.

 

 

6.Płyta główna EP-8RDA3+ PRO z procesorem sempron , chyba 2500+ , z chłodzeniem . Ram ddr , 6x pci , agp , 2x sata , 2x Pata. Testowana 30 minut, wszystko było oki Cena 15zł + kw , różnie to bywa, może jakieś złącze/slot nie działa a ja tego nie zauważyłem więc nie daje gwarancji.

 

7.Ram ddr goodram 3x512mb PC3200 i kingston 512mb ta sama szybkość cena 7zł za szt

Gw rozruchowa 30dni / został 1x goodram i 1x kingston

 

8.Karta graficzna AGP nvidia galaxy FX5500 256mb/128bit testowana z zestawem wyżej , wszystko było oki. Nowa pasta termo pod radiatorem zalman STG2. Cena 19zł +kw Gw rozruchowa 30dni

 

9. Procek athlon 64 x2 3800+ i płyta główna, procek na bank sprawny płyta niby też, Cena 25złGw rozruchowa 30dni na sam procek, opis w linku

http://olx.pl/oferta/amd-athlon-64-x2-3800-z-plyta-glowna-ktora-sie-uruchomila-CID99-ID9YvAN.html

 

10. SB creative sb0570 stan idealny, kupiona z małycm przebiegiem od kolegi. Ma przegrane z 400 godzin 25zł + kw, Bez problemu chodzi na zmodowanych sterach p17.exe na win7 64bit :) Gw rozruchowa 30dni

 

11. Myszka Microsoft WMO 1.1a , 400dpi , sensor ten sam co w IE 1.1 i 3.0 , Napis microsoft lekko starty , a tak to wszystko oki , cena 25zł + kw Gw rozruchowa 30dni

 

Allegro możliwe ale chyba nie ma sensu wystawiać.

 

Ceny przesyłek zgodne z cennikiem poczty polskiej. Ewentualna wysyłka kurierem, ale szczegółowy cennik w razie jak ktoś będzie zainteresowany.

 

Mogę wysłać parę rzeczy w jednej paczce, mi to nie przeszkadza, koszt przesyłki zależny od wagi :).

 

ss-plyta-hp-ms7254.jpg

 

ss2.jpg

 

ss4.jpg

 

amd-ss-3.jpg

 

ss-adm2.jpg

 

ss-amd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 dni, podbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze liczę to 10 dni minęło więc up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up 10 dzionków. Jeśli ktoś coś chce, a nie pasuje mu moja cena , to proszę o pw , może się dogadamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up@ Dołączam do tego tematu płytę główną + procek amd 3800+ dual core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up! Dochodzi wmo na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up! Kieszonka na 2 dysk sprzedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9. Procek athlon 64 x2 3800+ i płyta główna, procek na bank sprawny... - wysłałem priva. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobijam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...