Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

indexinfio

BB OS 10.3, a aplikacje z Androida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak w praktyce wygląda korzystanie z aplikacji dla Androida w BB OS 10.3? Interesują mnie mniej poważne takie jak "Kekemeke" i bardziej np. bossaMobile. Teoretycznie powinno się dać je uruchomić, ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości. Czytałem, że nie zawsze to funkcjonuje prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i kupiłem BB Classic.

 

Kekemeke działa dobrze, tylko podpis jego ikony składa się z jakiś dziwnych znaków. bossaMobile funkcjonuje prawidłowo. Widać, że jest dostosowana do prostokątnych wyświetlaczy, ale nie wygląda to źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

Z tego co czytałem to jedna z wcześniejszych wersji działała prawidłowo. Najnowszą da się zainstalować za pomocą Snap-a, ale albo przy próbie uruchomienia będzie widoczny tylko czarny ekran, albo wyświetli się nazwa HERE i na tym koniec. Po jakim czasie okno programu zmniejsza się do kafelka na pulpicie. Nokia musiała cos zmienić w jednej z ostatnich wersji. Obecnie ich sklep wykrywa BB i informuje o niekompatybilnym urządzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...