Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

2CV6

Kruk...


Rekomendowane odpowiedzi

Kruk to taki duży czarny ptak, co dziobie w oczy i w ogóle jest taki film który po polsku jest ponoć Kruk, pomimo że w oryginale to jest Wrona, no ale mniejsza o to, chodzi mi o to gdzie i czy w ogóle da się kupić takiego małego ładnego ptaszka, żeby go wychodować sobie od małego ,a potem by sobie siedział na ramieniu :thumbup:

Przykładowy kruk:

kruk.jpg

No i gdzie można takiego dostać i za ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp. F) Cała ta sonda jak i kupno jest do bani ! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedaleko mojego domu po drodze do szkoły rośnie drzewo tam sie kuruki osiedliły i jak tylko ide do szkoły to tak wyja nie da sie wytrzymac jest ich tam z 20 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie żebyś gdziekolwiek mógł kupić kruka gdyż ten ptak nie jest powszechnie uważany za "zwierze hodowlane" lub " domowe", jak tak bardzo chcesz mieć to "wykradnij" z gniazda jakiegoś młodego kruka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kruk_(ptak)

 

Niestety, jest objęty ochroną gatunkową... szkoda... ale Mike Tyson ma tygrysa czy coś, Ka***ń*** potajemnie chodują pingwina w piwnicy, a czemu ja nie mam mieć kruka ?

haha miałem racje

z drugiej strony możesz oswoić bez trzymania w klatce, jeżeli jakieś kruki gniazdują obok ciebie to naucz je że u ciebie jest żarcie dla nich, powoli się oswoją i kto wie może będą po ramieniu chodzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha miałem racje

z drugiej strony możesz oswoić bez trzymania w klatce, jeżeli jakieś kruki gniazdują obok ciebie to naucz je że u ciebie jest żarcie dla nich, powoli się oswoją i kto wie może będą po ramieniu chodzić :P

 

Co to ja jestem żeby gromadę karmić :-)

Ja chcę jednego, od małego, który potem będzie siedział na ramieniu nawet jak pójdę do skepu zoologicznego i będę przechodził obok pudełka z glizdami to ani drgnie :-) No i oczywiście nikogo dziobać, to by nie dziobał, no chyba że ktoś go zdenerwuje :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to ja jestem żeby gromadę karmić :-)

Ja chcę jednego, od małego, który potem będzie siedział na ramieniu nawet jak pójdę do skepu zoologicznego i będę przechodził obok pudełka z glizdami to ani drgnie :-) No i oczywiście nikogo dziobać, to by nie dziobał, no chyba że ktoś go zdenerwuje  :thumbup:

tak to tylko w ERZE tobie dogodzą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee poroniony pomysł :E Pomyśl nad innym ptakiem, albo hoduj pająk bądź salamndre :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe

btw: czy przypadkiem kruki nie są pod ochroną :question:

 

 

Po pierwsze sa !!

 

Po drugie to jest bardzo nieprzystepny(owiany mistycyzmem :Up_to_s: ) ptak ,raczej nie do oswojenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonda jest faktycznie do bani, ale kupno kruka... No niewiem, raczej nigdzie go nie znajdziesz, bo jak już niektórzy pisali, jest pod ochroną. A dlaczego akurat kruk??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

cala ta sonda jest do bani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod ochrona sa wszystkie ptaki oprocz golebi i wrobli.

kruki sa pod scisla ochrona bo sa u nas niestety gatunkiem dosyc rzadkim.

Gogeta- czy tam gdzie mieszkasz teren jest rzadko zaludniony? bo jesli nie to pewnie ktos u ciebie myli kruka z wronami albo wiekszymi gawronami.

 

hodowla kruka to pomysl ani glupi ani specjalnie madry- lapac kruka zyjacego na wolnosci dla takiego celu to absurd, ale co innego dac schronienie zranionemu krukowi znalezionego [ekhm... przypadkowo??], lub wykupionego ze schroniska czy zoo- do ktorych oddaje sie takie zranione/znalezione zwierzeta. przy tym powstaje pytanie- za ile i co trzeba zapewnic... wszak to nie kanarek czy papuzka ;)

ciekawa rzecz ze jako jeden znielicznych ptakow jest nieslychanie inteligentny i jak sie oswoi z wlascicielem praktycznie od niego nie ucieka :)

/p/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kruk to taki duży czarny ptak, co dziobie w oczy i w ogóle jest taki film który po polsku jest ponoć Kruk, pomimo że w oryginale to jest Wrona, no ale mniejsza o to, chodzi mi o to gdzie i czy w ogóle da się kupić takiego małego ładnego ptaszka, żeby go wychodować sobie od małego ,a potem by sobie siedział na ramieniu  :thumbup: 

Przykładowy kruk:

kruk.jpg

No i gdzie można takiego dostać i za ile ?

 

1. Musisz sam go sobie złapać.

 

2. Wynajmij kogos i niech ci złapie albo idź poszukaj na czarnym rynku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]albo idź poszukaj na czarnym rynku. ;)

I płać komuś kto te ptaki łapie i przechowuje w okropnych warunkach. :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee, oczywiście że odpowiedź (F), kruk w domu?

I poco tracić kase, przejdź się na spacerek i zgarniesz pare sztuków.

:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przywiąż się do drzewa zostawiając gołą pierś. zlecą się na pewno a jeszcze jak zaszpanujesz, nikt tak nie będzie miał, mówię Ci :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod ochrona sa wszystkie ptaki oprocz golebi

 

A wlasnie ze nie :D

 

264    gołębie - wszystkie gatunki, z      Columbidae                       

        wyjątkiem:                                                           

                                                                               

            - grzywacza                        Columba palumbus 

 

Zrodlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...