Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

radziux666

Grafika do 1000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak sądzicie, jaka karta graficzna w cenie do 1000zł byłaby odpowiednia do zestawu z Intelem i5-4460. Chciałbym, żeby procesor nie ograniczał karty i odwrotnie. Oczywiście przeznaczeniem mają być gry takie jak Wiedźmin 3 oraz GTA V. Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jest tylko używany R9 290. Ciężko powiedzieć jak działać będą te gry (przypuszczam, że Wiedźmin 3 zdecydowanie lepiej będzie działać na nvidii) ale alternatywa w postaci GTX 780 to koszt 200-300 zł większy. Jeśli koniecznie nowa to szukałbym GTX 770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kategorii nowych nic ponad R9 280X nie znajdziesz, acz w tej cenie wolałbym GTX 770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione produkty

Lp. Nazwa produktu Cena Ilość Wartość Akcja

1. MSI Radeon R9 290X GAMING 4GB

MSI Radeon R9 290X GAMING 4GB

Radeon R9 290X

1 169 zł 1 1 169 zł

 

 

Czasami mozna kupić dobrze :P

 

Ten xfx wyglada ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik, tak? Promo czy błąd? Bo już po 1559 jest :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulowali .Sie skonczyły .Niektórzy zamawiali w 2 miejscach liczac ze załapia .No i sie zrobiły kolejki jak do lekarza na kase chorych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź od gigabyte, chłodniejsza i podobnie głośna co MSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągnie tego 280x od Gigabyte + i5-4460 500-watowy zasilacz? A druga kwestia to rozmiary tej karty. Wejdzie do obudowy Zalman ZM-T3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po wynikach Project Cars bałbym się kupić jakąkolwiek AMD, zresztą w kilku testach słaba GTX 960 wyprzedza lepsze teoretycznie radki, ciężka sprawa z konkurencją zielonych, sterowniki leżą totalnie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że sterowniki od amd leżą totalnie to już bredzisz i zapewne ze sprzętem od amd miałeś styczność tyle co na obrazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu na szybko, jadę odebrać Radka 280x, do tej pory miałem 6950, zainstalowane mam najnowsze sterowniki amd catalyst win 8.1 64, na których chodzi mi właśnie 6950, gdy podłączę nową kartę muszę pobrać jeszcze raz czy będzie normalnie śmigać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Dobrze się orientuję, że karty od AMD nie dostały update'u sterowników już od 3-ech miesięcy? O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że sterowniki od amd leżą totalnie to już bredzisz i zapewne ze sprzętem od amd miałeś styczność tyle co na obrazku.

 

Nie potrzebna mi styczność ze sprzętem kiedy widzę wykresy na testach we wszystkich portalach, do grania w full HD kupno GTX 960 czy R9 280X wychodzi w zasadzie na to samo, gdzie R9 parametrami przebija GTXa mocno, zresztą nVidia posiada 3/4 rynku kart graficznych i te dane o czymś świadczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz pojęcia o czym piszesz :lol2: , uwielbiam takich speców.

 

Od lat nv przoduje w udziale rynku, więc tutaj niewiele się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, nie mam pojęcia, bardzo chętnie więc przeczytam dlaczego lepiej kupić AMD niż nVidię i dlaczego w testach GTX 960 wypada lepiej od "lepszego" R9 280X. Skoro tak bardzo jestem w błędzie jest okazja na zmianę poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, nie mam pojęcia, bardzo chętnie więc przeczytam dlaczego lepiej kupić AMD niż nVidię i dlaczego w testach GTX 960 wypada lepiej od "lepszego" R9 280X. Skoro tak bardzo jestem w błędzie jest okazja na zmianę poglądów.

960 na pewno jest lepsza od 280x... W pojedyńczym tytule może tak bo gra była pisana z jakimś nv shit work.. z drugiej strony widziałem test chyba na TPU że w jakiejś grze 270x robiła 770 więc pozdro... patrzy się na ogólną wydajność a nie wysnuwa wnioski po wynikach z jednej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problem jest taki, że ta ogólna wydajność nie jest tutaj taka oczywista - nVidia ma teraz sporo tytułów i może się okazać, że te 960 będzie lepszym wyborem niż 280x, w starszych grach radek bije 960 ale już w Dying Light 280x wychodzi gorzej od 960, a co będzie dalej? Project Cars dla radeonów na chwilę obecną jest kompletnie niegrywalny, zobaczymy co przyniesie (kolejny raz przełożone) GTA V i Wiesiek 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, na dzisiaj nie ma karty wartej 1000zł. R9 280X? Karta z przełomu 2011/2012? GTX960? Który skończy się wydajnościowo w połowie roku, no chyba, że lubisz grać w średnich detalach...za 1000zł. Poczekaj kilka tygodni (nie, nie czekaj do śmierci, tylko do premiery, która jest tuż za rogiem, inaczej bym tego nie radził) na wypuszczenie R9 300 i wtedy kupuj to co będzie najlepsze w tej cenie. Może do tego czasu trochę złotówka odrobi do dolara i będzie jeszcze lepiej. (W wakacyjnej cenie $ za 1000zł mógłbyś teraz kupić wypasione R9 290 w dowolnym sklepie i jeszcze by na wiadro prądu zostało :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...