Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

admich

Jakiego smartfona wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Po małych poszukiwaniach wpadły mi w oko 4 modele telefonów i mam do was pytanie, którego z nich byście polecili najbardziej, głównie patrząc na stosunek ceny do jakości i oferowanych "bebechów".

 

1. Iphone 5S

2. Samsung Galaxy S5

3. Samsung Galaxy Alpha

4. Sony Xperia Z1 Compact

5. Sony Xperia Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość bebechow do ceny najlepiej wypada przy galaxy s5 lub xperi Z3c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Ci tylko Samsunga Galaxy Alpha - technologicznie jest to produkt klasy premium z obudową najwyższej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze popytałem po sklepach i tam polecają S5, argumentując to tym,że jest w podobnej cenie co Alpha a lepszy i znów wracam do punktu wyjścia bo jestem zmieszany i nadal nie wiem co wybrać :/

Ciągle myślę o Iphonie 5S, bo przemawia do mnie iOS ale cena czasem troszkę studzi zapał i znów się waham między S5, Alphą a 5S. Odrzuciłem już całkowicie Xperie ze względu na dość popularny problem z pękającym szkłem(jak się okazało w stacjonarnych sklepach świetnie znają te przypadki i to niestety nie wymysły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeszkadza Ci rozmiar to bierz i5S i nie będziesz zawiedziony. Skoro odrzucasz zetki to odrzuć i samsunga - jego też nękają różne usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usterki nękają w większym lub większym stopniu wszystkie telefony - także iPhone'y.

Sprzedawców nie słuchaj, bo (cóż za zaskoczenie) będą Ci wciskać to, co im musi zejść, lub na czym najwięcej zarabiają. Teraz wypychają SGS5, bo już zaraz w sprzedaży będzie SGS6 i ceny poprzednika spadną.

 

Jeśli hermetyczność iOSa i mały ekran Ci nie przeszkadzają, to bierz ajfona. Jeśli wolisz coś większego i z możliwością ustawienia pod swoje preferencje - osobiście brałbym SGS5 lub Z3c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S5 albo Samsung Galaxy Alpha.

 

Dawniej byłem zwolennikiem smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka, prawda jest taka że one nie są warte tych pieniędzy. Okej wykonanie i spasowanie jest na wysokim poziomie, natomiast ich syper wydajność to mit, smartfon jest szybki ale po zapełnieniu go różnymi programami również czasami zwalnia, czasami się przywiesi etc. Sam system to już kwestia upodobania, mi się bardzo podobał iOS ale znudziła mi się jego schemtyczność i zamkniętość. Poza tym jak na dziesiejsze czasy 4calowy wyświetlacz w przypadku (i5s) to troche mało. No i największy dla mnie minus iPhonów (3GS, 4S, 5S) to bateria, która jest po prostu bardzo słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zostaje mi tylko S5 bo właśnie doczytałem, że Samsung ma zaprzestać( albo już przestał produkować Alphe) i sprzedaje tylko to co ma już wytworzone. Troszkę mnie to przeraża, bo może być problem ze wsparciem jeżeli już nie będą go produkować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli od czasu S4 poprawiono baterię to będzie to bardzo dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...