Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

remi90

Problem z NVIDIA QUADRO 3800FX - brak sygnału

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dziś otrzymałem paczkę z w/w kartą graficzną , po zaistalowaniu jej na płycie głównej PCIe 2.0 16x i po wlaczeniu komputera okazało się ,że w ogóle nie wysyła ona sygnału dmonitora , telewizor rownież nie oderał sygnału. Polączenie było testowane na DISPLAY PORACH i DVI .. Zero reakcji. KArta fizycznie niby ok , wiatrak działa , poderzane jes to iż w ogóle się nie nagrzewa po kilkudziesieciu minutach nadal jest calkowicie chlodna... Aktualizowalem bios , bez rezultatu. Wczesniejsza karta RADEON dziala bez zarzutów ... Nie wiem co jeszcze mgę zrobić - jetem zzorietowan ta sytuacja... Pozostaje jedak jeszcze jedna kwestia , ponoc kara mdakwegniazdo zasilnia , problrm w tym ,że żaden kabel od zasilacza nie pasuje ???

Proszę o pomoc.

POZDRAIAM

 

quadro 3800FX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta porzebuje dodadkowego złącza zasilania w postaci PEG 6-pin. Jaki masz zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecietna 400W firmy XY - mówisz , że to wina dodatkowego zasilania ? skoro nie mam takiego złącza oznacza to ,że muszę wymieni cały zasilacz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki mawi , tak zrobię :) tylko powiedz mi jeszcze proszę , bo jestem zielony w tym temacie - to bedzie przejsciowka "???" >> "molex-6pin "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne , takiej pomocy oczekiwałem - konkrety .

ps. Konsultanci NVIDII z ktorymi dzisiaj czatowalem na nic nie mogli wpasc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , zamówiłem przejsciówkę http://allegro.pl/przejsciowka-zasilania-molex-6-pin-peg-grafika-i5108765616.html dokładnie taką ... Moja karta potrzebuje http://obrazki.elektroda.pl/7542632200_1404814582.jpg a dostałem http://www.pgcomputercomponents.co.uk/ekmps/shops/pgccshop/images/dual-molex-to-pci-express-6-pin-power-connector-392-p.jpg ... jaka jest różnica w nazwie miedzy jedną a drugą końcówką ??? czy po prostu allegrowicz pomylił się z nazwą ? już drugi raz się "wkopałem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witaj Remi90,

 

generalnie jest to ta sama wtyczka, tylko przejściówka ma jeden pin mniej. Niemniej jednak powinno to działać, także spróbuj ją podłączyć.

 

Daj znać, czy udało się uruchomić kartę!

 

Pozdrawiam,

Piotr

Centrum obsługi klienta NVIDIA"

 

 

czy aby na pewno ? więc po co ten szósty pin w karcie ? skoro i tak powinno działać bez niego ?

Proszę o pomoc , bo już sam nie wiem co myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś to w końcu podłączyć czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadnij :) Jasne , że próbowałem - nie raz . Niestety nic się nie zmieniło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...