Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HometriX

Źródło do DT 770.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jakiś czas temu zakupiłem te słuchawki, z których jestem bardzo zadowolony, ale wiem, że można z nich wyciągnąć dużo więcej.

Aktualnie są podłączone do integry ( Msi b75a-G43 )

Poszukuje do nich źródła czy karty dźwiękowej ( kompletnie się na tym nie znam ).

Jeżeli chodzi o budżet to myślę, że około 400-500 zł, ale jeżeli będzie trzeba to mogę coś jeszcze dołożyć.

Słuchawki po recablingu użytkownika Chickenek ( Za co mu bardzo dziękuję ).

Słucham głównie bassowych piosenek, dubstep itp. Głównie muzyki z Spotify i tutaj mam jeszcze jedno pytanie.

Czy Spotify Premium to dobry "odtwarzacz" muzyki ? Czy zauważę różnicę po kupnie lepszego źródła słuchając na nim muzyki ?

W sumie to tyle co miałem napisać, może trochę "roztrzepanie" to wypisałem, ale myślę, że to co trzeba podałem.

 

Z góry dzięki za pomoc i Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hifimediy UAE23 lub U2 + ZENek Uno - niestety trochę ponad budżet, ale imo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie z tego AIM SC808 by pasował, Hifimediy z tego co patrzyłem trudno znaleźć w Polsce + drugiej opcji ( ZENek Uno ) nie mam pojęcie gdzie to znaleźć.

Czy jakiś Xonar nie będzie tutaj dobrym pomysłem ?

I nawiązując do pytania o Spotify, to dobry odtwarzacz do muzyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj plopkiego, jego brat składa ZENki :)

 

Polecam.

 

Spotify jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj nas, czy Spotify jest spoko, bo to Ty używasz tego odtwarzacza i to Ty powinieneś być zadowolony, nie my. Osobiście uważam, że do słuchania domowego w słuchawkach zamkniętych nie jest to najlepsza opcja, ale upodobania bywają różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotify jest niezły, dobra jakość odtwarzanych utworów. Ja jednak jeśli mogę to wybieram moje flaczki, jeśli nie mam wyjścia, bo gdzieś na wyjeździe to wtedy Spotify spieszy z pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawa Spotify załatwiona, teraz źródło.

Jedynym wyjściem będą te 3 karty podane wcześniej ?

I jeszcze raz, czy jakiś Xonar tutaj nie będzie pasować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już kartę, czy dasz tam Xonara STX czy AIM SC808 (podobno teraz lepsza opcja niż xonar), to imo i tak wypada kupić wzmacniacz.

Tor: RCA z karty --> AMP --> Headphones

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...