Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcion1408

Golenie klatki i zarostu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

 

 

Widziałem na forum, że było już mase takich tematów, ale ciężko było mi znaleźć konkretną odpowiedź :)

 

 

 

Aktualnie golę się elektryczną maszynką z 3 okrągłymi ostrzami. Zawsze mam po tym podrażnioną skórę.. Kremy, balsamy tutaj nic nie pomagaja.. Klatkę sobie depiluje jakimś kremem bo mnie strasznie to owłosienie denerwuje.. Ale w zasadzie mógłbym je też po prostu skracać, nie musi być na "zero".

 

 

 

Chciałbym też utrzymać zarost 3-4 dniowy. Wiem że potrzebuję maszynki z trymerem.

 

 

 

Czy ta maszynka nada się też do golenia pleców i klatki jak i utrzymania takiego zarostu jaki chcę ?

 

 

 

http://www.agito.pl/zestaw-do-pielegnacji-meskiej-philips-qg-3340-multigroom-1111-843027.html?cstrackid=074b270d-d67a-4116-bdfe-d386ccf3b9cf&utm_medium=Feed&utm_source=philips&utm_campaign=philips&utm_content=843027&lang=pl

 

 

 

Mogę przeznczyć do 150 zł +/-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mężczyzna goli się kosiarką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie przeszkadza podrażniona i zaczerwieniona skóra przez kolejne dwa dni, to niech się goli tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klatkę sobie depiluje jakimś kremem bo mnie strasznie to owłosienie denerwuje..

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trymowania będzie ok. Bateria w tym modelu ma bardzo długi czas ładowania, 10-16godz. Nie ma problemu jeśli trymer jest używany w domu, ale w podróży może być to nieco problematyczne.

W sklepie poniżej masz kuriera gratis:

http://www.neo24.pl/?p=philips_qg_3340_16

 

Edit:

Nie działa na zasilaniu sieciowym, jeśli bateria padnie to trzeba ją podładować (10godzin wg instrukcji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zasadnicze pytanie, czym golisz nogi?

 

:E...

A ten trymer do wydaje się ok do twarzy, może i do przystrzyżenia klatki.. ale do pleców to ja bym myślał o innym rozwiązaniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej zainwestować w palnik do butli z gazem i opalać włosy tak jak u świń po uboju? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trymowania będzie ok. Bateria w tym modelu ma bardzo długi czas ładowania, 10-16godz. Nie ma problemu jeśli trymer jest używany w domu, ale w podróży może być to nieco problematyczne.

W sklepie poniżej masz kuriera gratis:

http://www.neo24.pl/?p=philips_qg_3340_16

 

Do przycinania włosów na klatce też powinno być okej? mialeś doczynienia z tą maszynką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to w ręku w markecie ponieważ również szukam dla siebie trimera, natomiast jeszcze nie miałem okazji używać. Moim zdaniem jeśli golarka ma sobie radzić z twardym zarostem na twarzy to tym bardziej poradzi sobie z zarostem na innych częściach ciała. Ogólnie mam zaufanie do tej marki, jest często wybierana przez brodaczy. Do tego modelu masz dodatkowo kilka głowic jeśli szeroka się przytępi to można używać mniejszej z większą mocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mężczyzna sie nie goli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za golenie klaty od kobiety bym dostał po pysku ...

Ale jak kto tam chce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoim tematem uraziłeś wszystkich forumowych samców alfa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość affinity

Ehhh depilacja laserowa:-)

Tia, która nie jest w 100% skuteczna i kosztuje od groma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno szukałem golarki, niestety wychodzi na to że dobra golarka elektryczna kosztuje. Od 2 tygodni mam Philipsa rq1185, posiada też trymer, podobny do tego z zestawu z agito który wrzuciłeś, dobrze przycina włoski choć można sobie nim łatwo zrobić kuku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz utrzymać taki kilkudniowy zarost, to gol się maszynką do strzyżenia włosów z odczepionym grzebykiem. Ja mam taką Phillipsa, którą kupiłem już ponad 10 lat temu za około 70-80 zł. Służy mi i do strzyżenia włosów i do golenia. Ona zarostu na gładko nie ogoli i zostawia właśnie takie krótkie włoski, które wyglądają jakbyś kilka dni się nie golił. ;)

 

Co do golenia klaty, to OMG. :o

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Ostatnio pisałem, że będzie na labie o goleniu :P Temat może pójdzie na główną. W końcu mamy off z telewizorami, konsolami, telefonami to i golarki, by się przydały

 

Ja podpiszę się pod postem shadowman, szybkie dobre i tanie rozwiązanie. Nie ma co kombinować z jakimś specjalnym sprzętem dedykowanym do zarostu, miałem takie badziewie i vs do włosów po prostu golenie trwa dłużej. Dobrze, że się rozleciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za golenie klaty od kobiety bym dostał po pysku ...

Ale jak kto tam chce ...

A za golenie "bena"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się poprawiłem, że chodziło mi o skracanie włosów na klatce, a nie o gólenie na 0mm ;d

 

W sumie z tą maszynką do tych włosów to też nie jest zły pomysł.. może mam gdzieś w domu taką maszynkę i po prostu spróbuję ogolić zarost na twarzy i zobaczę. Wiem że kumpel tak robi i też ma po tym lekko zaczerwienioną szyję.

 

a jeśli nie to albo wezmę tą

 

http://www.agito.pl/zestaw-do-pielegnacji-meskiej-philips-qg-3340-multigroom-1111-843027.html?cstrackid=074b270d-d67a-4116-bdfe-d386ccf3b9cf&utm_medium=Feed&utm_source=philips&utm_campaign=philips&utm_content=843027&lang=pl

 

albo tą

 

http://allegro.pl/golarka-braun-cruzer-6-body-do-ciala-gw24-2w1-i5098128491.html

 

przy czym, ta pierwsza ma więcej długości do wyboru..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Temat na redicie ogarnia gość, który atakował Asusa za HDR, dostał firmware na testy, a teraz "męczy" Aorusa. I to nie jest tak, że miliard much nie może się mylić, bo przecież są pomiary. Ustawisz HDR Gaming, windows i kalibrator pokaże Ci 465 nit. A potem wyświetlasz okno 1% i masz 1000 nit, mimo tego co pokazuje Windows. Pomijam, czy jest to przepalone 1000 nit czy nie, ale jest to niespójne z kalibratorem.  I żeby było jeszcze śmieszniej, ustawiasz HDR default, kalibrator Windows pokazuje 1000 nit, a realnie wyświetlane okienko 1% 450 nit.  Gigabyte, why?
    • jaką płytę zamówiłeś i jaki procesor? I może lepiej niech Ci to ktoś poskłada, patrząc po Twoich postach to wybacz, ale narobisz sobie więcej strat  
    • Jakos tak, ja chwilowo wylaczylem update w steamie, gram od tygodnia ze spora iloscia modow i nie chce sobie tego popsuc. Poczekam z updejtem na jakies jego recenzje/sprawozdania czy wogole warto no i co wlasciwie popraili nim.
    • Para wodna jest najobficiej występującym gazem cieplarnianym, mieszkam w Borach, często mamy tu silne anomalie, wiatrołomy, tromby, wysokoenergetyczne burze... A to wszystko z powodu lasu. Można to potraktować jako ciekawostkę ale gdyby zalesić 90% kraju to dopiero klimat by nam się zmienił  Lasy akumulują wilgoć, zatem wedle logiki UE zalesianie spowoduje wzrost ilości gazów cieplarnianych... Wzrost termodynamiki itd...  Ja też wysiadam
    • No wybaczcie, ale jestem tutaj od 2008 r. i właśnie widzę jak się forum zmieniło. W zasadzie sami entuzjaści zostali. Jeszcze kilka lat temu tak nie było. Natomiast w przypadku sprzętu jest zastój w niższych segmentach. Spójrzcie ile kilkuletnich kart jest do tysiąca złotych. Nadal są sprzedawane GTX-y 1650 po 700 - 800 zł! Najtańszą sensowną kartą jest RX 6600, a więc również już nie najnowsza generacja za ok. 900 - 1000 zł. Nie ma dzisiaj czegoś takiego jak i3 HSW + GTX 750 Ti. Ceny każdego segmentu są co jakiś czas przesuwane do góry. Niższe są olewane w ogóle przez producentów. O cenach płyt głównych nawet nie będę wspominał, bo czasy kiedy przyzwoitą "zetkę" kupowało się za 400 - 500 zł już chyba dawno temu minęły. Ja wiem, inflacje i cała masa innych rzeczy, ale rynek komputerów żyje obecnie wyłącznie od kart x600 wzwyż oraz procesorów i5/R5 wzwyż (AMD nawet nie wypuszcza już R3...), wszystko co poniżej zostało praktycznie zaorane. I tak, entuzjaści, którzy właśnie głównie zostali tutaj na forum, nie dostrzegają tych zmian, że komputer robi się powoli wyłącznie dla nich. Baaa... nawet im nie przeszkadza, że nawet ich najwyższe segmenty co chwilę drożeją. Przejrzyjcie testy, co się testuje i co jest w sklepach, a nie mówcie ślepo, że niższe segmenty super się trzymają.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...