Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sleyar

[Zamknięty]Części do Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Chce wymienić w moim kompie który jest stary ma już jakieś 12 lat płytę główna, procesor, kartę graficzną z intel pentium 4 3.06ghz, P5VD2-MX Asus'a i GeForce 9500 GT na używane części. Moje pytanie do was czy jak wymienię na powiedzmy Gtx 550 Ti, intel core i3, jakąś płytę główna która będzie pasowała do tej grafiki i procesora czy nie będzie problemu z podłączeniem kabli bo te nowsze podzespoły mają chyba inne wejścia na końcówki, a jak już wymienię czy będzie jakaś różnica i nie będzie z niczym żadnych problemów od razu mowie ze mój budżet to 400 zł i stać mnie tylko na używane słabe części. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 400zl to racZej nie poszalejesz, bo dochodzi jeszcze zakup ramu, stary nie bedzie pasowal, zasilacz jesli chieftec, fortron itp to da rade, jesli masz cos w stylu iboxa to tez trzeba by zmienic.

 

Ogolnie sprobowalbym sprzedac plyte i kupic cos na p35, do tego xeon na 771 i 550ti i masz wydajny zestaw 4 core po taniosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak. Dokupie i3 + 550ti + jakąs płyte głowna ( ram tez zmienie w swoim czasie) = bedzie to dobre połączenie? Bedzie sie dało wpiąć kable np od zasilacza itd do płyty głownej czy będą jakieś inne gniazda? Jeżeli ci chodzi o nazwę mojego zasilacza jest to altis 300 watów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady bo musisz zmienić, procesor, płyte i pamięć na raz dodatkowo terzbe zmienić zasilacz, napęd i dysk bo są na złączu IDE a płyta pod I3 tego nie obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś inny procek z inną płytą głowną która obsługuje ta "IDE" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i do tego moja karta graficzna czyli GeForce 9500 GT 1gb pamieci ddr2 bedzie pasowało? jak myślisz na jakie gry moge liczyć na średnich ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...