Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spoontan

[Zamknięty]Sprzedam PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do zaoferowania PC:

 

Parametry:

 

-AMD FX-8120

 

-Gigabyte GA-970A-UD3

 

-Asus HD7850

 

-Patriot Intel 16GB 1600MHZ

 

-ThermalTake CPU Contact 39 Dual Fan

 

-Chieftec CTG-550-80P

 

 

Obudowa najtańsza najzwyklejsza, a dysków brak ponieważ są w nowym PC.

Za całości chciałbym to 1000zł.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do zaoferowania PC:

 

Parametry:

 

-AMD FX-8120

 

-Gigabyte GA-970A-UD3

 

-Asus HD7850

 

-Patriot Intel 16GB 1600MHZ

 

-ThermalTake CPU Contact 39 Dual Fan

 

-Chieftec CTG-550-80P

 

 

Obudowa najtańsza najzwyklejsza, a dysków brak ponieważ są w nowym PC.

Za całości chciałbym to 1000zł.

 

Pozdrawiam

biorę

 

 

 

EDIT:

Napisałem PW o 13:32 że biorę i czy allegro możliwe i skąd jest w razie czego aby odebrać osobiście, PW przeczytane o 13:41 - brak odpowiedzi - użytkownik raz używa komunikatora a raz przegląda ten temat i nie odpisuje, śmierdzi wałkiem...

 

Nic , nie śmierdzi tylko mam dużo zainteresowanych.

To Cię nie upoważnia do olewania PIERWSZEGO zdecydowanego klienta, wystarczy odpisać na PW i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic , nie śmierdzi tylko mam dużo zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wystaw na allegro w tej cenie i wklej tu link. kto pierwszy kliknie ten kupi i będzie uczciwie skoro nie chcesz sprzedać pierwszemu który się odezwał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega sprawdził na innym portalu dziale wycena ile może wziąć za zestaw więc pewnie cene podniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pewne szuka napaleńca który wpłaci pieniążki bez allegro i nie będzie chciał odebrać osobiście - tak się kończą wały.

 

edit:

to forum ostatnio schodzi na psy totalnie, ze 3 razy odzywałem się jako pierwszy że coś biorę bez targowania. Jak tylko zapytałem o allegro lub odbiór osobisty to cisza... i potem ktoś pisze że wpłacił pieniążki i towaru nie ma bądź cena nagle podskoczyła o 50 czy 100% hahahaha

 

 

Wszystko odbędzie się przez allegro, mam duże zainteresowanie więc zastanawiam się co do ceny.

No czyli tak jak pisałem, kolejna osoba która zmienia cenę gdy ktoś już napisał że bierze... hahahah żałosne

Już się nie liczy to że się pierwszy odezwałeś i zadeklarowałeś że bierzesz, teraz można po tygodniu napisać o ile dasz więcej hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pewne szuka napaleńca który wpłaci pieniążki bez allegro i nie będzie chciał odebrać osobiście - tak się kończą wały.

 

Wszystko odbędzie się przez allegro, mam duże zainteresowanie więc zastanawiam się co do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób które do ciebie napisało to handlarze którzy tylko czekają na takie okazje, nie przejmuj tym co wypisują masz prawo zastanowić się co do ostatecznej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam, czyszczę PC i wystawie na allegro i wkleję tutaj linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płacz JohhnyBravo , dać Ci chusteczkę do wysmarkania się? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pewne szuka napaleńca który wpłaci pieniążki bez allegro i nie będzie chciał odebrać osobiście - tak się kończą wały.

 

edit:

to forum ostatnio schodzi na psy totalnie, ze 3 razy odzywałem się jako pierwszy że coś biorę bez targowania. Jak tylko zapytałem o allegro lub odbiór osobisty to cisza... i potem ktoś pisze że wpłacił pieniążki i towaru nie ma bądź cena nagle podskoczyła o 50 czy 100% hahahaha

 

 

 

No czyli tak jak pisałem, kolejna osoba która zmienia cenę gdy ktoś już napisał że bierze... hahahah żałosne

Już się nie liczy to że się pierwszy odezwałeś i zadeklarowałeś że bierzesz, teraz można po tygodniu napisać o ile dasz więcej hahaha

 

Szkoda słów na takich ludzi, którzy twierdzą, że im się wszystko należy. Co z tego, że byłeś pierwszy? Sprzedawca może nawet nie brać Cię pod uwagę, ja bym w ogóle Cię pominął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów na takich ludzi, którzy twierdzą, że im się wszystko należy. Co z tego, że byłeś pierwszy? Sprzedawca może nawet nie brać Cię pod uwagę, ja bym w ogóle Cię pominął...

Dam Ci przykład zerowcu, idziesz do sklepu za komuny - jest jedna jedyna laska kiełbasy i jesteś pierwszy, mówisz poproszę tą kiełbasę a sprzedawca Cię zlewa i zaraz każdy z kolejki pyta ile za 1/5 drugi ile za 2/3 a trzeci czy może 1/10 - sprzedający ignorant zamiast sprzedać pierwszemu chętnemu prawowitemu który był pierwszy to podwaja cenę i czeka aż ktoś się wyłamie i ją kupi. Takie coś to po prostu chamstwo.

 

Nie płacz JohhnyBravo , dać Ci chusteczkę do wysmarkania się? ;)

Podetrzyj mi 4 litery jak zrobię swoje.

 

JohhnyBravo

Ale masz ból dupy, nie podobałeś mu się i tyle, idź płakać gdzieś indziej, ile masz lat? 13 ? To jest jego sprzęt i nie jest nigdzie napisane że sprzeda pierwszemu lepszemu, może mu się Twój nick nie spodobać i Ci nie sprzeda bez podania przyczyny, a Ty robisz wojnę, bo chcesz to kupić i już, bo kupisz za 1000zł i zarobisz na tym 200zł.

I przestań się mazać, chłopaki nie płaczą :E

sądząc po Twoim nicku i zdrobnieniu od Shadow czyli dorosłego to Shadowek to dzieciak, tyle. A sprzęt chciałem dla siebie, jak będzie 1200zł to może ktoś łyknie, jakiś młody pelikan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JohhnyBravo

Ale masz ból dupy, nie podobałeś mu się i tyle, idź płakać gdzieś indziej, ile masz lat? 13 ? To jest jego sprzęt i nie jest nigdzie napisane że sprzeda pierwszemu lepszemu, może mu się Twój nick nie spodobać i Ci nie sprzeda bez podania przyczyny, a Ty robisz wojnę, bo chcesz to kupić i już, bo kupisz za 1000zł i zarobisz na tym 200zł.

I przestań się mazać, chłopaki nie płaczą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta dyskusja jest bez sensu. Sprzedający w sumie źle się zachował, ale nie można mu też zabronić zmieniać zdania co do ceny sprzętu. Żeby nie było nieporozumień - nie pochwalam takiego zachowania, ale i tak za bardzo się spinacie.

Pozdrawiam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikt nie kupił? A tylu chętnych było xD

 

wow już sprzedane hhahaha co za okazja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejanuszowaliście sprawe, sprzedajacy sie polapal i cena poszla w gore :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już ktoś kupił mam nadziej że to nie wałek bo opis aukcji i ilość komentarzy nie wróży nic dobrego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200zł to żadna okazja za ten sprzęt, ale się sprzedało więc zamykamy ten syfiasty cyrk Monte-Spoontan`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...