Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ciejaseq

Lumia 520 - poważny problem

Rekomendowane odpowiedzi

A więc problem wygląda tak gdy podłączam telefon do ładowania pojawia się napis NOKIA i nic więcej to samo gdy usiłuje go włączyć. A więc tak usiłowałem robić różne resety i tylko jeden doszedł do tego że pokazał się "!" na ekranie:

1. Turn the power Off.

2. Press and hold the Volume down and connect the charger or the USB cable with PC, for about 8 seconds, you will see an exclamation mark (!) on the screen. Note: If you do not press any of the following keys, then the phone wp8 will starts boot normally.

 

Then press the keys in this exact order:

1. Volume up

2. Volume down

3. Power

4. Volume down

Jednak tu pojawia się kolejny problem wszystko idzie tak jak ma być do podpunktu 3. A mianowicie kiedy naciskam przycisk Power telefon jakby uruchamia się od nowa i znów pojawia się napis Nokia. Według poradników powinno wtedy pojawić się koło zębate jednak u mnie naciśnięcie power chyba uruchamia telefon od nowa. Czy ma ktoś jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić? Byłbym wdzięczny.

Na innym forum poradzono abym wgrał softa jednak nie do końca wiem jak to zrobić jeżeli nie mogę uruchomić telefonu czy ktoś zna jakiś dobry poradnik, bądź może opisać jak to krok po kroku zrobić? I czy mogę coś uszkodzić jeżeli zrobię coś źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem na Lumnii 720 - wysiadł m. in. panel boczny (listwa zasilająca przyciski). Telefon poszedł do naprawy gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...