Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

waskilo12

Wypowiedzenie umowy NC+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Aktualnie posiadam cyfre+

 

Umowa na cyfre+ do: kwietnia 2015

Umowa na wypożyczony dekoder do: kwietnia 2015(chyba nie jestem pewny) posiadam multiroom

 

 

Chce całkowicie zrezygnować z tej telewizji, nie będę już z tego korzystać dlatego chce dokonać wszystkich niezbędnych formalności aby później nie było problemów czy kar.

 

Moje pytanie brzmi:

1.Ile wcześniej mogę wysłać list polecony za potwierdzeniem odbioru do cyfry+

 

2.Dekoder który posiadam muszę im wysłać na jaki adres? czy mogę oddać w punkcie w swoim mieście i otrzymać potwierdzenie zdania dekodera?

 

3.Czy kartę również oddaje, która posiadam czy zostawiam sobie

 

4.Na jaki adres mam wyslac wypowiedzenie umowy z dniam konca umowy z która jestem zwiazany teraz.

 

5.Czy w skład tego dekoder przy zdaniu go powinno się znajdować czy coś jeszcze? oraz jesli np. brakuje oryginalnego opakowania to płace jaka kare? pytam przykładowo:

- dekoder,

- pilot,

- zasilacz,

- oryginalne opakowanie

 

6.Umowe mam do 25 kwietnia a dekoder tez czy jesli otrzymam pismo i rezygnacji ktore wysla do cyfra+ ze z koncem kwietnia nastepuje rozwiazanie umowy to juz w maju bez problemu moge oddac na poczatku dekoder? czy musze czekac do czerwca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz ma się tak:

 

1. Jeśli ma umowę na czas określony to musisz wypowiedzieć umowę najpóźniej w miesiąc przed miesiącem w którym okres promocyjny się kończy. Nie musisz tego wysyłać, możesz podejść do jakiegoś APS-u nc+.

 

I teraz tak - nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś w n było tak, że umowa kończyła się z końcem miesiąca - chodzi o to, że nie ważne czy podpisywałeś 2, 8 czy 28 to umowa zakończy się ostatniego dnia miesiąca. W nc+ stosowane są chyba rozwiązania z n-ki, więc jest pewnie podobnie, chociaż i Cyfra miała chyba również taki sposób.

 

2. Podobnie jak z wypowiedzeniem, dekoder możesz oddać w punkcie nc+. Dostaniesz potwierdzenie.

 

3. Kartę również oddajesz.

 

4. ITI Neovision S.A.

Al. Gen. W. Sikorskiego 9

02-758 Warszawa

 

5. W zestawie powinieneś oddać pilot, zasilacz, dekoder oraz kartę. Nie musisz oddawać razem z pudełkiem (o ile nic się w ostatnich miesiącach nie zmieniło). Nie wiem jak jest w nc+, w n było tak, że np. za brak albo zniszczony pilot była kara 6 dych. Za uszkodzony dekoder, np. wyrwana klapka kara także była jakaś tam naliczana.

 

6. Jeśli umowę masz do kwietnia to w maju możesz spokojnie oddać sprzęt. I w zasadzie tylko w maju, bo na zdanie sprzętu kiedyś w Cyfrze był miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skaladajac rezygnacje w APS pamietaj o posiadaniu 2óch kopi wypowiedzenia z podpisem czytelnym, na kopi zarzadaj pieczatki i podpisu osoby przyjmujacej.

 

Ja wole wyslac rezygnacje z apotwierdzeniem nawet 2 miesiace wczesniej bo mam potwierdzenie odbioru i musz aje miec. Teraz nie mas zgwarancji czy gosc z APS wyslal dzis czy jutro.

 

Jezeli umowa ci sie konczy w kwietniu 2 marca powinna trafic rezygnacja do nc+. Czym pozniej wyslesz tym jest szansa, ze wypowiedzenie nastapi miesiac po przejsciu umowy an czas nie okrelsony i oplaty wiekszej za ten miesiac niz w czasie promocji.

 

Zwrot masz 14 dni od momentu wylaczenia sygnalu. Oddajesz dwa dekodery i komplet co z nimi dostales czyli dekoder, pilot, kabel zasilajacy, kabel euro zlacze i karte dekodujaca wszystko razy 2.

 

Jesli czegos nie oddasz nc+ zarzada oplaty karnej.

 

4.Na jaki adres mam wyslac wypowiedzenie umowy z dniam konca umowy z która jestem zwiazany teraz.

 

Umowa konczy sie z dniem konca miesiaca. Oplacasz za caly kalendarzowy miesiac niezalenzie od tego czy umowa konczy sie 11, 25 dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole wyslac rezygnacje z apotwierdzeniem nawet 2 miesiace wczesniej bo mam potwierdzenie odbioru i musz aje miec. Teraz nie mas zgwarancji czy gosc z APS wyslal dzis czy jutro.

Przecież facet w APS robi to przez internet, (chyba, że system padł) więc tu nic nie jest zależne od gościa z APSu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież facet w APS robi to przez internet, (chyba, że system padł) więc tu nic nie jest zależne od gościa z APSu.

 

Te wszystkie systemy internetowe są jakie są. Wyslales dokument masz potwierdzenie, ze w siedzibie odebrali, masz. Wiec jak dzwonisz na infolinie, ze nie maja pisma mozes zpowiedziec. Ta i ta pani sie podpisala, ze odebrala i niech szukaja. Zeskanowal iw yslal przez internet, a jak nie dojdzie, a jak trafi do spamu i zawsze moze byc argument. Niczego wtedy nie udowodnisz. Ja kiedys w Cyfrowym polsacie mialem piecz\atke, date, autograf i co na infolini powiedzieli, ze pisma nie maja i musialem wysylac bo jakas laiza nie wysalal z APSu, nie wprowadizla do systemu nie wiem, ale nic im nie udowodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Polsacie, ale w n nigdy nie było najmniejszego problemu z wypowiedzeniami, które ludzie składali w punkcie. Wszystko bez problemu szło poprzez system, ponadto klient dostawał potwierdzenie z pieczątką i podpisem przyjmującego. Druga kopia zostawała w punkcie.

 

Owszem, im więcej konkretów (potwierdzeń) w ręce tym lepiej. Na wypadek syfu w centrali lepiej mieć potwierdzenie, że rezygnacje złożyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na forum nc+ nie byłeś, takie cuda ludzie opowiadają, że głowa mała. Skany potwierdzeń wrzucają a konsultanci odpowiadają, że nie wpłynęło wypowiedzenie, namawiają do złożenia reklamacji itd. Kosmos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Polsacie, ale w n nigdy nie było najmniejszego problemu z wypowiedzeniami, które ludzie składali w punkcie. Wszystko bez problemu szło poprzez system, ponadto klient dostawał potwierdzenie z pieczątką i podpisem przyjmującego. Druga kopia zostawała w punkcie.

 

Owszem, im więcej konkretów (potwierdzeń) w ręce tym lepiej. Na wypadek syfu w centrali lepiej mieć potwierdzenie, że rezygnacje złożyłeś.

W starej dobrej N owszem ,odkąd N przeją C+ jaja jak berety .Niech sobie gość APS wysyła wypowiedzenie nawet gołębiem ,da twojego bezpieczeństwa i wygody miej pisemne wypowiedzenie w 2 kopiach i żądaj pieczątki i podpisu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie zaszły spore zmiany in minus w temacie. Na początku przynajmniej, wiem, że nc+ działało na systemach n-ki, więc nie sądziłem, że są z tym aż takie problemy.

 

Natomiast potwierdzenie oczywiście lepiej mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy adres:

 

ITI Neovision S.A.

Al. Gen. W. Sikorskiego 9

02-758 Warszawa

 

Jest na pewno dobrym adresem?

 

Bo w styczniu wysyłałem bratu wypowiedzenie na adres:

 

ITI Neovivision S.A.

Skrytka pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

Wypowiedzenie dotarło i wszystko było ok. Teraz wysyłam dla siebie i chciałem się tylko upewnić, czy coś się nie pozemieniało - wyszukałem w google nowe tematy z adresem do NC+ i trafiłem na ten temat... Jaki adres jest poprawny do wysłania wypowiedzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Do kuców to w ogóle słowa krytyczne odnośnie ich idoli czy nawet partii, z którą się teraz utożsamiają, bo oni gadają po POPiS czy jak ta Unia jest złem i trzeba wyjść z UE najlepiej jeszcze następnego dnia nie docierają . Zresztą to nie tylko kuców dotyczy, takim samym zachowaniem praktycznie również wykazują ci w elektoracie PiS-u. Kuce jak to kuce, ale w Konfie coraz śmielej zaczynają również tam odzywać z nie wiadomo do końca jakich powodów kobiety. Patrząc na taką Bryłkę, Zajączkowską, Pikułę, Domagałę, Czech i wiele wiele tych kobiet w Konfie odnoszę takie wrażenie, że są ładne, ale jednocześnie są głupie tak jak niektóre kobiety w Lewicy pokroju Żukowskiej.
    • Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak Polska gospodarka jest mocno zależna od Unii i to najlepiej silnej Unii. Wystarczy małe rozwolnienie u Niemców i zaraz dostajemy rykoszetem. "Dane GUS wskazały, że nowe zamówienia w przemyśle Polski spadły w marcu o -22% w ujęciu rocznym." https://www.parkiet.com/waluty/art40234551-fatalne-dane-z-polskiego-przemyslu-ciaza-zlotemu
    • Przewidział, oczywiście że tak. Dalem jedynie przykład, że to co deweloper daje w standardzie nie znaczy, że wystarczy do tego jak chce mieć urządzony dom. Samych punktów świetlnych w części kuchennej mam kilka, o różnym przeznaczeniu. Co zazwyczaj dają w standardzie to oświetlenie ogólne, jedno, dwa nadblatowe robocze i tyle. Ja mam podzielone na sekcje i na kilku wyłącznikach. Mogę dowolnie włączać sekcje nie odpalając nadmiarowej ilości światła. Podobnie część salonowa.  Same dodatkowe przełączniki rolet to 4 punkty Tak Ci się wydaje że mało dali że aż tyle "dorabiam", ale robiąc dodatkowy wypust świetlny + włączniki w różnych miejscach salonu dochodzi tych punktów. Podobnie schowane gniazdka w np szufladach łazienkowych żebyś na blacie nie miał np golarki czy szczoteczki ładującej się.  Gniazdka zewnętrzne, balkonowe, ogrodowe, żebym np robiąc ozdoby świąteczne nie musiał ciągnąć listew. Deweloper daje tyle ile w sztuce się przewiduje czyli pewnie stara szkoła gniazdko co 2-3m i po dwa punkty świetlne na pomieszczenie.  I to by zgadzało się z tym co w oryginalnym projekcie było.  Kupując te mieszkanie w którym mieszkam podobnie kalkulacja wychodziła patrząc na metraż/gniazdka/światło.
    • @MarioDee czy podczas uruchomionego testu CB R23 to Ty wyłączasz monitor przyciskiem na monitorze czy monitor sam się wyłącza po pewnym czasie?
    • to oczywiste, gdyby nie zachod i Polska to juz dawno by padla ale wszyscy zauwazyli jak mozna wyniszczac kacapow w ten sposob wiec co jakis czas trzeba sie poklocic o pakiet pomocy ale pozniej go dac   jak to nic? pieklo kobiet XDDDDDDD https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-bezskutecznie-probowali-odebrac-paszporty-kolejka-ukraincow-,nId,7470702   poczytaj dowolnych geopolitykow to przestaniesz powtarzac polityczna sraczke na uzytek wewnetrzny KO tak samo w to pojdzie bo potrzeba dodatkowego zrodla i to jeden z glownych wnioskow po rozpoczeciu wojny na ukr, nie mozemy byc w pelni zalezni od zachodu jestesmy w momencie kiedy slabe panstwa wydaja krocie na zbrojenia bo nikt tanio nie sprzeda
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...