Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

AAB Cooling P4 vs stara Fera HE1224

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witajcie. Posiadam procesor amd fx 6100, na którym mam zamontowany cooler AAB P4. Dostalem dzis od kolegi 3 letni lecz nieużywany cooler SPC Fera HE1224. Jest to ta stara pierwsza wersja Fery i jesli chcialbym ja na moim AM3 plus zamontować to wentylator byłby umiejscowiony bokiem. Co myślicie? Warto zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to ta stara pierwsza wersja Fery i jesli chcialbym ja na moim AM3 plus zamontować to wentylator byłby umiejscowiony bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://newskomp.pl/silentiumpc-fera-he1224 nie mam fery pro, lecz fere he1224. Mam jedynie zaczep. Wentylator musialby byc skierowany w strone grafiki lub gory obudowy chyba. Ten cooled jest prawie drugie tyle wiekszy niz moj P4, myslicie ze warto zmienic? Szkoda, zeby lezal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze warto. Wentylator skieruj w stronę góry niech zasilacz wyciąga ciepłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zasilacz mam montowany u dolu. Mam Brutusa M23. Czyli cooler bedzie lepiej chlodzil pomimo wentyla ustawionego bokiem do tylnego 12mm? Moge zamontowac drugi wentyl u gory, ale kosztem jednego z przodu. Mam tam dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zmienić. Można też przenieść wentylator z tyłu na górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...