Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiVoSH92

Słuchawki do 400-500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakichś słuchawek do muzyki, zazwyczaj jazz (głównie średnie i wysokie tony, ale i kontrabas czasem warto usłyszeć, więc słuchawki powinny być dobrze zrównoważone) i metal (tutaj też średnica) pod E10k. Do tej pory używałem HD681, ale się spsuły. Szukam czegoś lepszego, ale czy warto wydawać aż tyle? I jeśli tak to na co konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrównoważone słuchawki to może Brainwavz HM5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto wydawac az tyle to musisz sobie sam odpowiedziec. Sa ludzie, ktorzy poza sluchawki z marketu za 20 zl nie wychodza, a sa i tacy, ktorzy kupuja sluchawki za grube tysiace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli słyszałem dużą różnicę między HD201 a HD681 to chyba warto jeszcze. Co więc? Te HM5 wydają się ok, w recenzjach spoko, ale jakieś alternatywy? Powiem szczerze, jestem tak totalnym laikiem ze nie wiem, co w zasadzie powinno mnie interesować i jak to sprawdzić w danych słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips SHP9500 - polecam kupować używki, ew. ściągać spoza Polski, bo cena SHP9500 u nas w kraju jest większa o prawie 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300zł za te słuchawki to dobra cena? No i jak by nie patrzeć to słuchawki diametralnie różne od HM5 - otwarte a zamknięte... Za te pieniądze pewnie zdecyduję się na te Philipsy, ale zastanawiam się, jak będzie z basem - otwarte, a lubię posłuchać solówek kontrabasu czy gitary basowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Dlatego je polecilem.

SHP9500 to plaskie sluchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...