Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

emeryt_komputerowy

Jak się połączyć z internetem?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest postęp a co do tego tematu http://forum.pclab.pl/topic/1016406-Problem-modemu-z-routerem/page__p__13074231entry13074231.

Oprócz TP-LINK MR3420v2 i Huawei HiLink e3372 mam zakupiony aktywny HUB D-Link oraz wgrane Gargoyle 1.6.2.2 do router.

I jaki wynik?

DZIAŁA :)

... ale nie dokońca.

Po podłoczeniu takim oto: modem -> HUB -> router z gargoyle, nareszcie modem zaczą żyć tzn. mryga niebieska dioda.

Co więcej po konfiguracji dioda świeci stale co oznaczałoby iż połączenie z internetem jest.

I tu trafiam na kolejny mur.

Jak się połączyć z internetem?

Niby świeci ale intrernetu nie ma. o co chodzi?

post-305074-142541249195_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na tych stronach byłem i taki efekt

pierwsza konfiguracja nic nie dała. NIE MAM czegoś takiego jak eth1 tytlko jakiś wann0

drugi opis nic mi nie pomógł, eth2 też nie mam

 

P.S.

A może ktoś ma plik .bin tego modemu.

W interfejsie TP_LINKA nie mógł też sie połączyć bo nie rozpoznawał urządzenia i potrzebowal pliku .bin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że przy takich opcjah jak w załączniku dioda świeci się ciągle ale dlaczego jest status rozłączone?

 

modem 3g/lte (NDIS)

wwan0

NDIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

Modem jest w wersji hilink?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli modem jest HILINK< należy go skonfigurować w przeglądarce, ale nie od strony MR3420, tylko wpisując bezpośrednio IP modemu (u mnie e3372 ma IP 192.168.8.1). Tam się ustawia APN, hasło idt. Konfiguracja w MR3420 nie ma nic do tego. Na MR3420 mam soft od TP-Link, nie "Gargoyle" i wszystko działa.

 

Podsumowując: w przypadku modemu Hilink, konfigurację robisz w przeglądarce wpisując IP modemu, nie w MR3420.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...