Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dynks

HTC Desire 820

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poznać waszą opinie na temat telefonu ''HTC Desire 820''.

Interesuje mnie ten telefon ze względu na jego liczbę rdzeni(8), aparat fotograficzny (13 megapixeli- A.główny i 8 mpx- A.przedni), duży ekran(5.5 cali), 2GB RAM itd.

Jeśli chodzi o cenę to telefon kosztuje ok.1300zł na allegro, ale w ofercie ORANGE jest on dostępny za ok.600zł w abonamencie 40zł.

Osobiście nie mam złej opinii o telefonach HTC ale buduje ją tylko i wyłącznie to, że posiadałem HTC Wildfire i był to telefon bardzo dobry ale już nie na ten czas ;)

Najlepiej gdyby swoje zdanie na temat DESIRE 820 wyraziła osoba która posiada lub posiadała już ten telefon.

Każdy kto zna się na tej firmie, bądź telefonie mile widziany przy tym poście XD

 

WIELKIE DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ!!!

Pozdrawiam dynks!

A tutaj link do tego telefonu :)HTC Desire 820

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko średnio wyższa półka, do takiego E8 nie ma startu jeśli o HTC idzie.

Zły nie jest, ale patrząc na jego ceny z allegro jest kompletnie nie opłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko średnio wyższa półka, do takiego E8 nie ma startu jeśli o HTC idzie.

Zły nie jest, ale patrząc na jego ceny z allegro jest kompletnie nie opłacalny.

 

Czyli,że warto kupić ten telefon? I wogóle jakie masz zdanie o firmie HTC?

Proszę o odpowiedź ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak celował w E8 bo jest lepszy a na allegro kosztuje podobnie, być może u operatora także, jest on szczególnie popularny w Play.

O HTC zdanie mam takie, że to nie jest stare, dobre HTC, ale tragiczne nie jest, kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak celował w E8 bo jest lepszy a na allegro kosztuje podobnie, być może u operatora także, jest on szczególnie popularny w Play.

O HTC zdanie mam takie, że to nie jest stare, dobre HTC, ale tragiczne nie jest, kwestia gustu.

Dzięki za odpowiedź,ale jak narazie zostane przy desire 820 i będę czekał na dalsze odpowiedzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wtedy wątpię aby ktoś Ci pomógł.

To nowy model a ludzie albo biorą te budżetowe albo te najwyższe (ze wskazaniem na E8).

 

O tym telefonie to najwyżej zagranicą coś znajdziesz, dla mnie prywatnie średnio opłacalny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
    • Unikać podatków można próbować zawsze i jednocześnie da się zarabiać nawet płacąc podatki więc generalnie niczego to nie zmienia w wątku flipperów. No i przypominam że najwyższe stadium rozwoju flippera to nie jest wywalanie 500k i 100k na remont tylko rezerwacja i odsprzedanie cesji 
    • https://videocardz.com/newz/amd-ryzen-granite-ridge-zen5-desktop-cpus-with-6-and-8-cores-and-170w-tdp-spotted-in-transit
    • Mam ~10000zł przygotowane na budżet. Sklep nie ma znaczenia (prawdopodobnie i tak będę brał osobno każdą część ze sklepu gdzie taniej, nawet zza granicy). Monitor już mam (5120x1440). System, peryferia (klawiatura itp) też już mam. Jedyne co to wentylatory do dokupienia jeśli będzie trzeba. PC będzie wykorzystywane do gier (rozdzielczość j.w. co chyba odpowiada 4K) oraz praca (programowanie na maszynach wirtualnych, tworzenie gier, obróbka wideo). Praca głównie w programach Adobe (Premier Pro, After Effects, Photoshop) oraz JetBrains.   Na razie przygotowałem sobie coś takiego pezet - sprawdź listę zakupową w x-kom.pl (yenfp29sn)   Na czym mi zależy Dysk - Dużo miejsca dlatego dysk 4TB. 2TB może się szybko skończyć. RAM - Może warto do 64GB dołożyć? Płyta główna - Obowiązkowo Wi-Fi. Obudowa - Nie wiem dlaczego, ale akwarium mi się podoba.   Jestem w stanie trochę dopłacić jeśli jakiś komponent jest bardziej "przyszłościowy".   Z góry dzięki za wszelką pomoc!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...