Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mazi91

MSI GeForce GTX 750TI - problem z wydajnością w niektórych grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktoś miał taką przypadłość, że w grach karta nie wchodzi na najwyższe taktowania raz na jakiś czas? Przykładowo w World of Tanks, karta przeważnie ma takty na rdzeniu w okolicach 850Mhz, czasami niżej, czasami wyżej, natomiast w LoLu raz działa tak wszystko jak należy, raz są dropy do 10 FPS. Ktoś wie może, czym jest to spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wot siedzi na procu, w dodatku nie wykorzystuje wielordzeniowości. Nic z tym nie zrobisz. Jak chcesz więcej fps, to kręć proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie podejrzenia, niestety proc idzie tylko do 3,6GHz, dalej to nie ma ochoty działać. Natomiast co z LoLem? Tutaj to już ruletka, raz grafika siedzi na najniższych taktach, raz na takich jakich powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj cały konfig komputera włącznie z zasilaczem.

 

 

 

 

Edit. Spojrzałem na miniaturkę. Może zasilacz daje za małe napięcie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ale mało prawdopodobne. Dziwne jest to zjawisko, nawet czyściłem system i zainstalowałem na czysto sterowniki, nic nie pomogło. Denerwujące jest to, że raz tak się dzieje, a potem cięzko to powtórzyć. Możliwe, że to wina flasha, gdy działa w tle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co z LoLem? Tutaj to już ruletka, raz grafika siedzi na najniższych taktach, raz na takich jakich powinna.

 

 

jak kolega wyżej #procesor, LoL używa w większości procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa, ale nie tak mocno jak WoT. Wtyczka flash za bardzo obciąża dodatkowo ten procesor, co powoduje takie dropy. Czas na wysłanie dziadka na emeryture. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...