Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojtas_Ziom

Problem z zalogowaniem się do konta online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W laptopie zainstalowany jest system windows 8.1, właścicielka korzystała z konta online do którego nie pamięta aktualnie hasła - logowała się dotychczas za pomocą obrazu logowania ale po kilku błędnych próbach nie pojawia się już "obraz logowania" tylko od razu pole w którym należy wpisać hasło. Jest jeszcze możliwe w jakiś sposób zalogowanie się przez "obraz logowania"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak loguje się za pomocą konta microsoft live do którego nie pamięta hasła, to niech wejdzie z jakiegoś innego kompa/tabletu/whatever na stronę MS live i kliknie "zapomniałam hasła"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to konto założyła tylko do windowsa, głównie korzystała z obrazu logowania i po prostu zapomniała hasła. Mam rozumieć że nie ma już opcji żeby pojawił się obraz logowania i pozostaje jedynie telefon do MS lub założenie nowego konto i przekopiowania danych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie telefon, tylko niech zrobi tak jak napisałem. Wejdzie na stronę MS live, kliknie "zapomniałam hasła", zresetują to hasło i znowu będzie mogła używać logowania obrazem. Sugeruje jednak tym razem zapamiętać hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać o oczywistej rzeczy, że nowe hasło do konta system sobie dociągnie tylko wtedy, gdy będzie podłączony do internetu, czy to po kablu czy wifi. Bez tego wciąż będzie pamiętać stare hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...