Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Knight1

LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić sobie telefonik ważne z : duzy wyświetlacz 5' do interneta :P gierki sporadycznie itp.

LG G2 znalazłem, z rożnymi wersjami, koreanska (32gb i wejściem na karty), europejska 16gb i własnie pytanie do tego czy w koreańska wersja będzie miała wybór polskiego języka ? itp.

no chyba ze są już jakieś lepsze telefony niż ten do 1000 zl to proszę o propozycje :P dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są lepsze do 1kzł to nie wiem aktualnie. ale koreańską wersję l2 chętnie bym przygarnął. w sumie wieksza pamiec i/lub wejscie na karty to jedyne czego brakuje wersji eu. i o ile pamietam to ma tez wymienna baterie. z wyborem jezyka nie powinno byc problemu, a nawet gdyby to zawsze mozna wgrac inna wersje systemu. nie wiem tylko jak wyglada kwestia gwarancji tej wersji koreanskiej u nas. chyba ze sklep/sprzedajacy wystawic Ci gwarancje swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancje tzw. serwisową można sobie włożyć w tyłek. Jeśli nie jest fabryczna gwarancja producenta wraz z pierwszym dowodem zakupu/fakturą VAT(!) to gwarancji nie masz, albo reklamujesz u tego Mietka w blaszaku, który Ci ten telefon wątpliwej jakości z Azji sprowadzi, najczęściej odnawiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma LG g2 z wejsciem na karty pam., nie wazne czy europejska koreanska czy mongolska, G2 ma albo 16gb albo 32gb, jak ma wejscie na karty pam spodziewaj sie ze to faktycznie wersja koreanska od gory do dolu z doklejonym znaczkiem LG :E

 

co do gw to nie wiem jak teraz wyglada sprawa z wersjami 32gb ale jak ja bralem g2 z pol roku temu, wersje 32 nie mialy oficjalnych gwarancji LG realizowanych w Polsce, czasami serwis przyjmowal je do naprawy a czasami nie - w zaleznosci od widzimisie bo nie musieli ich przyjmowac, wersje 16gb mialy pelne wsparcie polskiego serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem, a sa jakies inne telefony do takiej ceny godne polecenia i moze lepsze od tego?

;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic ciekawszego w tym budżecie nie znajdziesz. W linku wyżej jest faktura vat 23% więc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeszkadza Ci b mała ilość pamięci i obudowa pasuje to raczej nic innego nie znajdziesz, przynajmniej nic poza chińczykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast G2 masz xperie Z1 lub galaxy S4 ktore maja slot na karty pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mają gorsze ekrany/baterie/wydajność.

Za 1049zł masz w Euro RTV AGD, zobacz czy u Ciebie w okolicy są jeszcze na stanie, bo nie wszędzie zostały. U mnie w promieniu 20km tylko 1 sklep jeszcze ma.

 

Wersja z fakturą słowacką jest także u nas akceptowana w serwisach, musisz poszukać bo są wersje 32gb, ale nie z Azji i nie Wysp Brytyjskich tylko od naszych sąsiadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast G2 masz xperie Z1 lub galaxy S4 ktore maja slot na karty pamięci

 

trzeba byc desperatem lub zapatrzonym fanbojem (lub faktycznie kims kto laduje tony wszystkiego do telefonu :E ) zeby przedkladac slot nad wszystkie + g2 i wybierac miedzy 2 bublami od SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon + gwarancja producenta wg opisu i danych aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za takiego G2 z faktura VAT oczywiście nie ze sklepow allegro to z 1200 trzeba dac więc taniej to masz ale z serwisową gwarą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon + gwarancja producenta wg opisu i danych aukcji.

To wyślij producentowi telefon z vat marżą to zobaczysz ile warte są te opisy z aukcji. Gwarancję musi w takim wypadku załatwić sklep (ewentualnie zostaniesz na lodzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji napisano paragon lub vat-marża do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co to zmienia? Paragon musi być z PTU 23% a takiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem jakim prawem ci sprzedawcy zaznaczają że gwarancja na telefon jest gwarancją producenta, a nie serwisową. W dodatku aukcje promowane przez allegro na głównej jako zaufane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież allegro ma z tego niezłe siano więc im to pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem jakim prawem ci sprzedawcy zaznaczają że gwarancja na telefon jest gwarancją producenta, a nie serwisową. W dodatku aukcje promowane przez allegro na głównej jako zaufane.

Śmieszny jesteś. Jakby allegro miało być uczciwe to na dzień dobry trzeba by było wywalić z 30% wszystkich aukcji...

 

Poczytaj, że fvat marża jest na towar używany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu podejrzane to jest czemu taki G2 miał by być duuzo tańszy niż w naszych sklepach typu saturn

A tu sie rozchodzi o sprzedaż bez magicznego podatku vat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
    • Morawiecki jedyne co robi, to nadal kłamie jak z nut . Hipokryzja w jego wykonaniu nadal jest u niego mocną stroną. A poza tym pisałeś do pisowca, który jedzie na jednej tej samej płycie co inni obecni tu pisowcy, kilku ich tu jest.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...