Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Loczeq

[ZESTAW] 2800zł GRY|M-OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Z powodu iż mój komputer jest już ponad 5-letni stwierdziłem, że trzeba go wymienić :P

2800zł to maksymalna cena jaką mogę wydać i nie mówcie, że 'lepiej dopłacić 100-200zł bo..' gdyż komputer na początku miał być za 2400-2500zł.

Komputer zastosowanie będzie mieć do gier i internetu. Nie zajmuje się grafiką czy kopaniem kryptowalut :v

Chciałbym, żeby ten komputer sprawował sie dobrze przez jakieś następne 4 lata.

No..i oczywiście chciałbym zagrać w Wiedźmina 3 w tym roku, niekoniecznie na Ultra AAx16 z jakimiś innymi polepszaczami xD Takie ustawienia wysokie by zadowoliły :P. Tak, wiem, że jeszcze nie wiadomo co do optymalzacji Wiedźmina 3 i jak to będzie na czym działało. W Crysis'a 3 też fajnie by było zagrać na jakich's przyzwoitych ustawieniach :v

 

Aby komputer nie był taki zły, Kartę graficzną mam zamiar kupić używaną na gwarancji.

 

Zestaw, który sam sobie w Excelu po wielu przeczytanych rzeczach złożyłem.

 

Karta Graficzna: Chciałem r9 290, ale raczej w przystępnej cenie nie znajdę żadnego dobrego egzempalrza, więc się zastanawiam nad GTX 770/280X (skłonny jestem bardziej do GTX'a)

Procesor: Nie mam bladego pojęcia. Chciałem i5-2500k ale wycofali to ze sprzedaży jakiś czas temu.

MOBO: Też nie wiem, przy płytach głównych siedziałem najwięcej ale ..no...

Dysk Twardy: Seagate Barracuda 1TB

Zasilacz: Corsair vs550W

Obudowa: Zalman Z3

RAM: G.Skill RipjawsX 2x4GB 2133mhz CL9 XMP rev 2.0

 

Pozdrawiam, i proszę o pomoc.

 

Jako iż jest to mój pierwszy post na tym forum, z góry przepraszam jak coś źle opisałem, napisałem, otagowałem czy cuś :P

 

Zapomniałem dopisać, że mam możliwość sprowadzenia podzespołów z USA, więc cenowo niektóre rzeczy mogą wyjść taniej, albo duuużo opłacalniej np. procesor i5-4690k kosztuje 230$ czyli ok. 850zł. Może coś pod to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jackass997

Masz na mysli GTX'a 970 ? To jest ciut drogi nastepca :v

GTX 770, jest lepszy od 960. I czego szukać mocniejszego w takim razie ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...