Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adam1709

ASRock Z87 Extreme 4 - aktualizacja BIOS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany aktualizacją swojego BIOSu, lecz nie wiem czy jest sens - z jednej strony bardzo się boję a z drugiej kusi mnie :D

Proszę o porady i zerknięcie tutaj by zajrzeć bo dużo z tych opisów nie rozumiem - bo się nie znam

może dodam, że mój procesor to i5-4670k i karta msi gtx 670 pe, którą będę chciał wkrótce podkręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie tam jest pokazane jak przeprowadzić aktualizację, klikasz na czerwony plusik -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musiałbym pobrać Instant Flash, DOS czy windows jeśli chcę z pendrive to robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie jak to zrobisz. Na tej Płycie masz dual bios więc jesteś zabezpieczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ta mobo opcji w uefi, kilkasz i samo Ci pobiera z ich serwera(nie możesz dobrać złego) i aktualizuje fajna sprawa i bezpieczniej niz z widowsa(choć takich atualizacji zrobiłem chyba z setkę bez problemu)no i szybciej.

 

Jak wszystko ci działa to zobacz czego ta poprawka dotyczny, jeśli czegoś nie istotnego to nie warto robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok udało się zrobić automatycznie przez internet - na szczęście prąd nie wysiadł w tym czasie a trochę to trwało :)

 

I jeszcze tak na marginesie jeśli nie w do wyboru języka polskiego to nie da się po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Temat można zamknąć - dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...