Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Denllo

Nowy laptop - HP Envy 15-k000ew ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar zakupić nowego laptopa, wybór na razie padł na HP Envy 15-k000ew, chodzi o coś do 3500, raczej z i7, dysk SSD, grafika coś z GTX, klawiatura musi być podświetlana, a ekran 15,6 cala. Teraz posiadam starego już laptopa Dell 1537 studio, zakupiłem go od razu po wejściu na rynek i do teraz jestem z niego bardzo zadowolony, śmiga, nie tnie się itp. Niestety popękała mi trochę obudowa no i laptopa daję synowi, dlatego szukam nowego. Polecicie mi coś w przedziale do 3,5 tyś i o takich parametrach? Chyba, że ten HP to fajny wybór i będzie ok, w ogóle opłaca się brać z SSD? Chodzi o to żeby laptop był szybki, no i na lata, będzie używany głównie do internetu, może jakąś jedną małą gierkę syn tam wgra typu CS GO.

 

Co sądzicie? http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-envy-15-k000ew-w8-1.bhtml#opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zakupić nowego laptopa, wybór na razie padł na HP Envy 15-k000ew, chodzi o coś do 3500, raczej z i7, dysk SSD, grafika coś z GTX, klawiatura musi być podświetlana, a ekran 15,6 cala. Teraz posiadam starego już laptopa Dell 1537 studio, zakupiłem go od razu po wejściu na rynek i do teraz jestem z niego bardzo zadowolony, śmiga, nie tnie się itp. Niestety popękała mi trochę obudowa no i laptopa daję synowi, dlatego szukam nowego. Polecicie mi coś w przedziale do 3,5 tyś i o takich parametrach? Chyba, że ten HP to fajny wybór i będzie ok, w ogóle opłaca się brać z SSD? Chodzi o to żeby laptop był szybki, no i na lata, będzie używany głównie do internetu, może jakąś jedną małą gierkę syn tam wgra typu CS GO.

 

Co sądzicie? http://www.euro.com....w8-1.bhtml#opis

 

Po pierwsze, te pogrubione fragmenty się wykluczają. Nie potrzebujesz tego.

Po drugie, i7 "U" to troszkę wolniejszy odpowiednik i5 "M".

 

 

Brak pokrywy serwisowej oznacza u typowego użytkownika przedwczesną śmierć laptopa - czyszczenie wówczas nie jest łatwe. Ponadto ten HP ma niezbyt dobrą matrycę.

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-HP-Envy-15-GTX-850M.128004.0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm no to nie wiem już co wybrać, chodzi o to żeby laptop nie mulił no i żeby starczył na te parę lat, tak jak ten Dell (obecnie około 6 lat). Będzie on używany w domu, no i tak jak już pisałem praktycznie tylko do internetu, ma być już z systemem operacyjnym + najlepiej żeby był dostępny w jakimś sklepie typu rtv euro agd, bo będzie brany na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wypełnić tą ankietę rozbudowaną

Zerżnąłeś żywcem ankietę z innego forum [nawet wiem jakiego] gdy tymczasem PC Lab też ma swój regulamin jak należy zakładać tematy.

I tam ma być krótki opis a nie 15 pytań do czego ma być dany laptop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem jak to napisać żeby było dobrze:

 

Poszukuję nowego laptopa do 3500zł z systemem operacyjnym, wielkość 15,6" laptop praktycznie tylko do internetu, niekiedy jakaś gierka. Z wymagań to fajnie jakby był już z i7 (ponieważ będzie to laptop na pare lat), może z SSD bo jak wiadomo są dużo szybsze, nie chcę nic dokładać itp. chcę gotowego lapka z systemem Windows. Laptop używany będzie tylko w domu, chodzi o to żeby był szybki no i z jakiegoś sklepu najlepiej bo chcę go na raty. Niech ma wystarczającą ilość RAM'u, dysk nie musi być mega pojemny bo dużo na nim nie będzie (ale jeżeli z SSD to min 256GB, HDD obojętnie), do tego podświetlana klawiatura, nie złe głośniki, bez ekranu dotykowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zerżnąłeś żywcem ankietę z innego forum [nawet wiem jakiego] gdy tymczasem PC Lab też ma swój regulamin jak należy zakładać tematy.

I tam ma być krótki opis a nie 15 pytań do czego ma być dany laptop.

Tak masz racje na nim się opierałem (jaki i na kilku innych) zasadniczo nie ma chyba problemu z tym żeby podać to co się chce, myślę że jest jednak przydatna?

 

(15,6") Lenovo :: ThinkPad E540 i5-4210M/8GB/1000GB/Win8X GT740M FHD

Recenzje i testy (patrz na specyfikację testowanego modelu)

 

(15,6") Dell :: Latitude 3540 i5-4210U/8GB/500/7HP64X HD8850M FHD

Recenzje i testy (patrz na specyfikację testowanego modelu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell podoba mi się bardziej, tylko niestety żaden z tych 2 nie posiada podświetlanej klawiatury, a bez tego się nie obejdzie ponieważ często pracuję w nocy, po kupnie poprzedniego laptopa, od razu przekonałem się, że bardzo tego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z gier co chcesz odpalić, tylko CS:GO? Być może najłatwiej było by pogadać ze sklepem na temat możliwości wymiany na klawiaturę podświetlaną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie będzie tam żadnych wymagających gier, CS, ale tylko może, choć wątpie że w ogóle coś wgram. Czyli na razie przyjmuję, że bez gier, ponieważ gry wgramy na PC lub starego lapka czyli w sumie będzie tylko do neta, ale chodzi mi o dobry laptop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że w weekend muszę jechać już kupić nowego laptopa lub przynajmniej zamówić, chyba pojadę do sklepu i poradzę się sprzedawcy. Pozdrawiam

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-vn7-571g-i5-4210-8gb-1tb-gf840-w8-1.bhtml

 

ten ma bardzo dobre opinie

 

Zastanowię się nad tym Acerem lub tym Lenovo http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-y50-70-i5-4210h-4gb-1tb-8gb-sshd-gtx860.bhtml

 

Nic innego spełniającego moje wymagania nie potrafię znaleźć, ale dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...