Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zami888

[Zamknięty]Dziwny problem i7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, otóz od dwóch dni mam problem. Nawet nie wiem czy z procesorem ale on jest dla mnie podejrzanym nr jeden. Jeszcze tydzien normalnie grałem w BF4 na ustawieniach ultra, zdarzało się, że po 5h dziennie i nikomu krzywda się nie działa. Dwa dni temu w grze była aktualizacja, nie wiem czy ma to coś wspólnego z moim problemem(mam nadzieje, że tak) i po tej łatce po godziennej lub krótszej grze PC sie resetuje... tak jakby był za bardzo obciążony, temperatury sprawdzałem, procek nie przekracza 65st, grafika również jest w normie... Podejrzewałem starą pastę ale to i temperatury byłby znacznie większe... Mazcie jakieś pomysły? Moze to tylko grę rozj#$&li?

CPU: i7 4770K 4.4GHz

GPU: GTX 780 TI Classified

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal jakiś test syntetyczny osobno dla Gpu i Cpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki zasilacz? może przypadkiem włączyłeś w biosie stany Cx których nie obsługuję np Twój zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal jakiś test syntetyczny osobno dla Gpu i Cpu

 

OCCT chodzi sprawnie w tescie cpu jak i gpu przy 100% obciązeniu, a BF obciąza może w 30%... : /

jaki zasilacz? może przypadkiem włączyłeś w biosie stany Cx których nie obsługuję np Twój zasilacz

RM1000, szczerze wątpie, ostatnio nic nie grzebałem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty słuchaj, ja mam też problem z BF4, po najnowszej aktualizacji (1,5GB do ściągnięcia) gra mi się w ogóle nie chce włączyć, w sensie wchodzę na serwer, jest ładowanie mapy i freeze, 20 razy próbowałem wchodzić na różne serwery, nawet wyłączyłem podkręcenie GPU/CPU i tak samo. Coś BF4 chyba namieszało według mnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty słuchaj, ja mam też problem z BF4, po najnowszej aktualizacji (1,5GB do ściągnięcia) gra mi się w ogóle nie chce włączyć, w sensie wchodzę na serwer, jest ładowanie mapy i freeze, 20 razy próbowałem wchodzić na różne serwery, nawet wyłączyłem podkręcenie GPU/CPU i tak samo. Coś BF4 chyba namieszało według mnie..

 

Hmm to faktycznie dziwne, w takim razie pozostaje mieć nadzieję, że to wina BF'a i przy kolejnej aktualizacji wszystko wróci do normy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może spotkał się jeszcze z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...