Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

turtles

Laptop 2-2.5k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupic laptop na raty , najlepiej gdyby byl z neonet , MM , euro rtv

 

chcialem dorwac Acera E5-572G ale znalazlem takie wersje:

http://www.neonet.pl/wyprzedaz_acer_e5_571g_579w.html

MM

oprocz wygladem roznia sie czyms jeszcze ? pierwszy ma 571 zamiast 572 w bazwue a drugi v3 zamiast e5

czy warto brac ?

 

 

zastanawiam sie jeszcze czy nie wziac:

http://www.neonet.pl/toshiba_c55_a_1jl_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer E5-572G z i5m + gt840 lepszy ze względu na wysoko taktowany procesor, najwydajniejsza karta w tej cenie i sporo RAMU. Tutaj mat ekran i mocna bateria.

 

To co znalazłeś to powystawowy model, którego już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wspomnialem wczesniej interesuja mnie sklepy neonet , mm , rtv agd , ewentualnie moge podjechac do komputronika ,

powystawowe modele ktore dalem wczesniej jezeli beda w sklepach w czym sa gorsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gorsze w tym, że są z wystawy czyt. używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k a cos odnosnie nazwy , bo roznia sie ,a bebechy z tego co widze sa takie same , chodzi tylko o wykonanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bebechy to nie wszystko... jest jeszcze wykonanie, obudowa, matryca, klawiatura, touchpad, chłodzenie, akumulator i pewnie pare rzeczy o których zapomniałem. E5-571G znajdziesz dokładną recenzję na notebookcheck.

Przede wszystkim E5-572G jest najnowszym modelem z tego wszystkiego i na 100% mogę Ci powiedzieć że nie dostaniesz go w sklepach, które wypisałeś jeszcze przez jakiś czas.

Obecnie jest dostępny w x-kom, mediaexpert albo sklepach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie jeszcze zobaczyc Dell insprion 3542 z i7 ulv i GF840m. Całkiem dobre wykonanie. . Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...