Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poofi

karta dźwiękowa do HyperX Cloud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o polecenie mi jakiejś karty dzwiękowej do Słuchawek HyperX Cloud. Posiadam Płytę główną Asus M5A78L. Potrzebuję karty dzwiękowej do Gry CS:GO(FPS). Chciałbym zeby zestaw wyszeł mnie 700zł +/-. Podsyłajcie swoje propozycje i opinie słuchawek.

JEŻELI MACIE JAKIEŚ LEPSZE PROPOZYCJE PODSYŁAJCIE CHĘTNIE JE ROZWARZĘ.

Pozdrawiam

Poofi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Fi Titanium(?) Nie widzę potrzeby, żeby do tej gry kupować coś lepszego. Testowane w praktyce na np. X-Fi THD, tanim Xonarze, drogim Xonarze. Ta gra jest tak upośledzona, że droga karta dźwiękowa mało co Ci tam daje (pisze to osoba kupująca sprzęt audio specjalnie do strzelania przez ściany w grach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,Jaką polecacie kartę dźwiękową do słuchawek hyperx cloud słuchawki bede uzywal do gier ? Cena max 100zł nie więcej i lepiej zeby byla na usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na USB w tej cenie nic fajnego nie wyhaczysz, a odpowiedź jaką kartę dostałeś w swoim poprzednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie USB to i tak za 100 zł nie ma dużego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Prodigy Cube, świetna karta jeśli o gry chodzi, detaliczna i przestrzenna. Z tym, że swoją kupiłem za 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E10K > Cube imo, ale ciężko o używki E10K. Trzeba dołożyć 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodzi mi o mikrofon , chciałbym aby był bez szumów i krystaliczny dźwięk,ale sam dzwięk pod gry też był bardzo dobry. Dostanę taki po zakupie Cube?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystaliczny dźwięk z mikrofonem od tych słuchawek?Nie ma opcji.

Będzie chociaż podobny do tego z SS siberia v2 USB ? Bo z tego co oglądałem to tam jest bez szumów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie chociaż podobny do tego z SS siberia v2 USB ? Bo z tego co oglądałem to tam jest bez szumów .

 

Gdzie oglądałeś na YT? Tam są odszumione ścieżki, więc porównać to z rzeczywistością nie jest dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Jaką polecacie karte dźwiękową do HyperX Cloud?Ktoś kiedyś mi podał Creative Sound Blaster X-Fi mX Xtreme Gamer ale jak przeczytalem na innych forach to tam widze że bardzo dużo ludzi polecaca tylko Xonary czy jakoś tak.A o sound blasterach naczytałem się że mają jakieś przestarzałe sterowniki czy cuś :kwasny: Ale wracając do tematu to jakie byście polecili tak gdzieś do 150zł?oczywiście urzywki wchodzą jak najbardziej w gre,w 65%będą służyły do Gier a w 35% do Dupstepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz uzywke Xonar D1 lub DX, moze uzywke znajdziesz w tej cenie, a co do creative to juz sie nie oplaca ich brac i tak stare stery, stary chipset, juz ich nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz uzywke Xonar D1 lub DX, moze uzywke znajdziesz w tej cenie, a co do creative to juz sie nie oplaca ich brac i tak stare stery, stary chipset, juz ich nie warto.

 

A co ze wzmacniaczem sluchawkowym? Posiadam Xonara D1 i zastanawiam się czy karta da sobie radę z tymi sluchawkami, mają w końcu 60 Ohm.. czekam na opinie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz uzywke Xonar D1 lub DX, moze uzywke znajdziesz w tej cenie, a co do creative to juz sie nie oplaca ich brac i tak stare stery, stary chipset, juz ich nie warto.

a czym się różni D1 od DX? i czy płyta głowna msi z77a-g43 posiada złącze PCI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d1 pci, dx pcie. Co do płyty posiadasz 3 gniazda pci i 2 pcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d1 pci, dx pcie. Co do płyty posiadasz 3 gniazda pci i 2 pcie.

Czyli mam rozumieć, że niczym się nie różnią od siebie oprócz wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D1 ma chyba wzmacniacz sluchawkowy, i tak roznica pomiedzy nibi jest taka, ze d1 pci a dx pci-e i d1 wyszla pozniej po dx i ma podbno wyrzej taktowany procesor muzyczny, ale ile w tym prawdy to ja nie wiem. A ta dziwkowka ze sluchawkami 60 Ohm da sobie rade lajtem. Testowalem na niej sluchawki co maja 120 Ohm i daly sobie rade wiec... Ale 120 to chyba juz masz powyrzej nwm jak by bylo juz by musiala byc serio dzwikowka z dobrym wzmacniaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audigy 2 ZS ciągnie mi spokojnie DT990Pro, które mają 250Ohm oraz 120Ohmowe AKG K612 Pro (te potrzebują więcej od DT990Pro). Mnie to wcale nie dziwi, bo sama ilość Ohm nic nie mówi i proszę się tylko tym parametrem nie posługiwać.

 

Zacznijmy od tego, że każda karta dźwiękowa to DAC + AMP zabudowany na płytce PCB. Niestety jakość, moc jest tutaj najczęściej budżetowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...