Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GoreK.

Obuwie na wiosnę :)!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Pomoże mi ktoś w wyszukaniu jakiś przyzwoitych butów na wiosnę :E ?

 

Wiem, że kupuje raczej Nike air max thea

Ale jeśli chodzi o drugie to chciałbym coś bardziej wyjściowego, więc jakieś trampeczki :E

np

http://www.gemre.com.pl/data/gfx/pictures/large/1/9/691_5.jpg

Tylko, że to jakiś chiński badziew....

 

I właśnie pytanie do Was :E Z jakiej firmy buty tego typu są... porządne ?

Może coś mi polecić :D ?

 

Wiem, że na komputerowców zawsze mogę liczyć :D

Pozdrawiam i miłego weekendu :cool: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz z dziewczyna/żoną/kolezanka niech Ci doradzi jesli sam nie masz swojego gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trampeczki vans classic navy i trzymały sie prawie 2 lata az sie rozkleiły całkiem. Mam zamiar w to lato kupić jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz z dziewczyna/żoną/kolezanka niech Ci doradzi jesli sam nie masz swojego gustu.

Naucz się czytać :)

Nie chodzi mi o wygląd(podałem przykład), a o wytrzymałość :)

Polecane marki :P itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty na wiosnę ?

 

W tych chodzę najchętniej,

Berwick

 

 

A na lato, zmieniam na skórzaną podeszwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle nie z Deichmanna, czy CCC, bo starczą tylko na tę wiosnę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle nie z Deichmanna, czy CCC, bo starczą tylko na tę wiosnę. :E

Wiem :E a sprawa gwarancji to istna parodia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość i ECCO? 2 pary. Każda wytrzymała rok i dziura na pięcie. To ma być jakość warta 400zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Salomon

- Merrell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, z tym że budżet to max 200-250zł. Myślałem nad jakimiś tenisówkowymi/trampkowymi nike'ami, albo czymkolwiek skórzanym, z tym że w większości butów w tej cenie skóra jest tylko z zewnątrz :/ Polecacie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te maxy co podałeś to są damskie, nike nie robi air max thea w męskiej rozmiarówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość i ECCO? 2 pary. Każda wytrzymała rok i dziura na pięcie. To ma być jakość warta 400zł?

Ja mam jedne trzeci rok, nosiłem prawie codziennie po 10h, nawet w zimę po śniegu i po lodzie/betonie sypanym solą, dopiero teraz pojawiło się pęknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedne trzeci rok, nosiłem prawie codziennie po 10h, nawet w zimę po śniegu i po lodzie/betonie sypanym solą, dopiero teraz pojawiło się pęknięcie.

Pragnę przypomnieć obu panom, że model modelowi nierówny (nie dotyczy Deichmanna :E). Te z litą podeszwą raczej się nie rozpadną, ale osobiście miałem z ecco takie coś z powietrzem w środku i istotnie dziury się pojawiły, choć na pewno nie przedwcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Salomon

- Merrell

Salomon rzeczywiście robi trwałe obuwie, tylko jego dizajn jest nieco komiczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem:

record_147947342.jpg

Na żywo prezentują się znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ccwrclimited

 

Z jakiej firmy buty tego typu są... porządne ?

 

 

Krisbut.

 

 

Pierwsze buty tej firmy kupiłem w latach 90 na stadionie (Jarmark Europa jak niektórzy pamiętają). Były to wtedy najdroższe buty na jakie wydałem pieniądze (150zł - naprawdę poważna wtedy dla mnie kwota), szukanie zajęło mi około 2 godzin - nie było wygodniejszych. Usciślając, zimowe.

Nazwa firmy nawet nie utkwiła mi w pamięci, ale po zimie, nawet przy +20 stopniach można było w nich chodzić komfortowo - elegancko oddychały.

 

Po następne droższe buty (tym razem letnie) wybrałem się już na bazar pod pałacem (Kultury i Nauki jak go nazywają). Padło na fajne skórzane, sznurowane, trochę odpustowe mokasyny - superwygodne, właściwie po kilku dniach nie były jak buty a raczej jak zapasowe stopy. Naturalna skóra robi swoje :).

I tym razem nie zwróciłem zbytniej uwagi na nazwę firmy.

 

Już po roku 2000 postanowiłem sobie kupić coś poważniejszego na nogi do pracy. Wziąłem się za czyszczenie tych par, które ocalały z poprzedniego stulecia i... W najlepszym stanie były chodaki z napisem Krisbut - dopiero wtedy do mnie dotarło, że buty, które były cały czas katowane przetrwały w najlepszym stanie i są jednej firmy.

 

Dziś buty tej firemki kupuję na Allegro a te najstarsze nadal służą mi sporadycznie na działce - przetrwały już wiele, wiele par sznurówek.

 

 

Poczułem się stary :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...