Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PatrykT

Project Infinity

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety każdy kabel trzeba było wyciągnąć z wtyczki i przeciągnąć przez klamrę. O dziwo najłatwiej poszło mi z atx 24pin, najwięcej miałem z klamrą 8pin eps - tutaj niestety trochę klamry nie trzymały wymiarów i musiałem się gimnastykować. Przez to całość mi zajęła niecałe 2h.

 

 

Jeszcze teraz na zakończenie wersji beta układu zmienione zostaną te matowe węże na idealnie przeźroczystego primochilla bo drażni mnie ta różnica w odcieniu płynu. No i niestety ten wąż nie przylega idealnie do złączki przez tworzy się taka mała kieszonka w której odkładają się drobinki aurory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo sceptycyzmu jaki mnie ogarniał patrząc na srebrne wnętrze tej lianki po ukończeniu układu jestem pełen podziwu, wyszło super, klamerki rez i aurora naprawdę świetne.

Jedynie co wali po oczach to wąż leżący na piwnicy, ale to kwestia gustu więc więcej o tym nie wspomnę :)

PatrykT gratuluję ładnego układu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "leżący" wąż udanie imituje akrylową rurkę :lol2: bardzo ładny układ, tylko ten rezerwuar mi tu średnio pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten leżący wąż zaczyna mnie denerwować :P także będzie zmiana w układzie tylko nie mogę się zdecydować którą wersje wybrać

 

Która wersja

 

v1

 

 

v196qpl.jpg

 

 

 

v2

 

 

 

v27xund.jpg

 

 

 

v3

 

 

 

v343q4f.jpg

 

 

 

v3 przeniesiony przepływomierz

 

 

 

v3p1rqw6.jpg

 

 

 

v4

 

 

 

v4byu5j.jpg

 

 

 

v5

 

 

 

v5sbl8s.jpg

 

 

 

Najbardziej przychylny jestem wersji v5

 

 

p.s. jakby ktoś miał swoją wizję to |TU jest fotka którą można się posłużyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v1 albo v5; w wersjach v2-v4 wymieniasz wąż z lustra na węża idącego wzdłuż całego mobo, który też słabo wygląda.

 

osobiście jednak obstawiam v1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na v5

 

Układ złożony, zalany i wstępnie odpowietrzony

 

dsc_6965s0lhu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ złożony, zalany i wstępnie odpowietrzony

 

 

 

Haha, ciekawe jak długo tak wytrzymasz. Pewnie już w głowie kłębią się myśli co następne, co teraz zmienić a może nowy projekt ? lol2.gif

Całość wygląda super thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Aerial ostatnio tym swoim TJ07 wbił mi niezłego ćwieka. Zresztą pomysłów jest od groma, gorzej z funduszami na nie. Na razie wstrzymam się jak Aerial będzie swoją zmieniał ;)

 

 

Wersje betę projektu uważam za skończoną. Do września nie planuję żadnych zmian (ciekawe jak z tym wyjdzie :E ) A potem rurki i zakończenie projektu

 

 

p.s prawie udało mi się przekonać moją dziewczynę na stacjonarkę. Jakiś małe LC mATX/ITX bez gpu, nawet większość rzeczy do chłodzenia bym miał. Ale niestety ostatecznie stwierdziła że woli laptopa :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończona wersja beta

 

dsc_7023pwsa1.jpg

 

 

dsc_7026yms9x.jpg

 

 

dsc_7029his4q.jpg

 

 

dsc_7046mlsvn.jpg

 

 

dsc_7061xdshe.jpg

 

 

dsc_7064r2sk5.jpg

 

 

dsc_7068aashm.jpg

 

 

dsc_70738vsy0.jpg

 

 

dsc_70741fsj8.jpg

 

 

dsc_708078shl.jpg

 

 

dsc_7084hdsdu.jpg

 

 

dsc_7093cssrr.jpg

 

 

dsc_7100wzsxj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej, choć na mój gust, za dużo czerwieni. Nie wiem, może gdyby koszyk był pomalowany na czarno, to równoważyłoby tę czerwień. Od czego ten kabel leżący na grafice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej, choć na mój gust, za dużo czerwieni. Nie wiem, może gdyby koszyk był pomalowany na czarno, to równoważyłoby tę czerwień. Od czego ten kabel leżący na grafice?

Zasilanie molex od karty dźwiękowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kabel od front panelu, w tygodniu wskakuje aim sc808 to i tez kilka zmian jeszcze sie szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Patryk Patryk, patrzę na Twój sprzęt i wzdycham - bardzo ładnie.

 

P.S. - na fejsie zapytałem Ciebie, czy masz możliwość obrócenia chłodnicy tak, żeby otwory G1/4" chłodnicy były schowane w zatokach - da się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umknęło mi to jakoś ;). Obrócić się da, ale ciężko mi jakoś wyobrazić sobie układ węży po tym zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że nie spodziewałem się takiej kolosalnej różnicy o dźwięk jeśli chodzi o aim-a sc808 względem SB recon3d. Jestem w szoku i od kilku dni na nowo odkrywam stare utwory 8-)

 

 

A jako że aim wymaga 2 slotów to małe przemeblowanie w układzie

 

dsc_72500bu1t.jpg

 

 

dsc_7281nbsa5.jpg

 

 

dsc_7259ams52.jpg

 

 

dsc_7268gjs4x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jaką byś miał zabawę gdyby układ był na rurkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządek z aim-em, kabelki od Marka robota jak zwykle na najwyższym poziomie

 

Foty na szybko bo zaraz uderzam do roboty :(. Lustro wypalcowane po wczorajszem zabawie z montażem i7

dsc_7421svsp7.jpg

 

 

 

dsc_7426i5sc4.jpg

 

dsc_74254vs58.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lustra u Ciebie i aeriala wygladaja suler,sam chyba chcialbym to u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wada lustra to że kurz widać dość mocno. No i jak masz obudowę z przewiewem, to szybko się zbiera. W TJ07 nie mam żadnych wentyli w części w której jest mobo, i dodatkowo cały top nie ma otworów wentylacyjnych. A i tak z czasem na lustrze osiada kurz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tak mniej więcej co 2 tygodnie wypada przecieranie lustra, także nie jest tak źle jakby się mogło wydawać. Ale fakt na lustrze widać wszystko, każde zabrudzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie różnie się toczy i nie zawsze można mieć wszystko co się chce :P Niestety z racji podjętych pewnych decyzji podjąłem decyzję o sprzedaży obudowy

 

Także bez zbędnych szczegółów jakby ktoś był chętny na obudowę z tego projektu to zapraszam na priv (niedługo powstanie też odpowiedni temat w odpowiednim miejscu :P). Ewentualnie na sprzedaż też jest moja stara obudowa corsair 600t inverted mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co knujesz?skoro sprzedajesz sama obudowe,to pewnie bedzie jakas nowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohohoho Panowie i Panie, projekt zostaje wskrzeszony :E

 

W końcu projekt doczekał się akrylowych rurek, kolorystyka zostaje zmieniona na niebieską. Hardware też trochę inny, choć trochę leciwy to dalej daje radę czyli 2500k@4,8Ghz, 16Gb ramu oraz gtx 980

 

 

Aktualnie układ prezentuje się tak :

 

26685444_1776180075747896_4804989486839911804_o.jpg?oh=416d3282ba04474a51ead5d77585db80&oe=5AB56BB5

 

 

26239567_1776184642414106_8845022459273467557_n.jpg?oh=ad52f24a07d4dbee46004642a16bf97c&oe=5AE8436D

 

 

26239712_1776184662414104_6507012193782230848_n.jpg?oh=9f69aee63cc8b7b4b3176383b15d97dd&oe=5AF94ABE

 

 

Co dalej

-klamerki na kable

-zmiana ramu na dominatory + wrzucenie bloku od ekwb na niego. mod bloku aby spasowac go kolorystycznie z blokiem cpu

-zmiana układu rurek wraz z dodaniem bloku ram

-dodanie spustu

-niebieski płyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...