Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PatrykT

Project Infinity

Rekomendowane odpowiedzi

Barrow-a kupuje na aliexpress, wychodzi o wiele taniej jak z ebay-a czy gdzie indziej

 

 

Kolejne pudełeczko, tym razem top do pompki. Do zestawu dojdzie jeszcze aluminiowy radiator barrow-a

 

dsc_5426bnsig.jpg

 

dsc_543198shg.jpg

 

dsc_54322ksgj.jpg

 

dsc_5428ffscf.jpg

 

dsc_54290ns0h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesna wersja alpha układu, bez żadnych fajerwerków itp. Układ złożony aby móc pomierzyć wszystko i rozplanować dla finalnej wersji ;)

 

dsc_5445dhyv4.jpg

 

 

dsc_5446kxzya.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ścieżki na mobo też są różowe? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuczne światło + leń = taki odcień :P w rzeczywistości podświetlenie audio jest czerwone

 

Zmieniłem summit-a na supremacy evo i na razie jest porażka. Chyba coś sknociłem podczas montażu bo podczas testu mam średnio 95 stopni :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryka,zapytaj blabla o uchwyt montazowy do lian li-swego czasu mu taki sprzedalem w wesji black,moze go jeszcze ma gdzies w szufladzie bo w koncu chyba nie uzyl

 

to zdjecie jeszcze z czasow jak mialem lancoola

 

007wbg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie pasowało do 1020, za mało miejsca, wyginało obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to sorry,skoro to od lian li-to bylem przekonany ze bedzie pasowac.u mnie w K62 pasowalo idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zmieniał, ten co mam idealnie wpasowuję się koncepcje kolorystyczną, ale dzięki za propozycję oizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka mniejszych pierdół i będzie można kombinować z rurkami

 

dsc_54627uq2u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buda jest w środku bardzo podobna do mojej Lian Li w której miałem LC. Pewnie rozmieszczenie elementów będzie też podobnie, o ile nie dasz np. reza w zatokach.

Koniecznie pozbądź się tego koszyka na dyski który jest w tylnym górnym rogu.

Z blokiem fc tak u mnie to było:

 

pre_03.jpg

 

1k_wentylgraf1.jpg

 

Ale jak sobie przypomnę ile z tym było pier*$)#@ to nie chcę wracać do lc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, budy są bardzo podobne i różnią się detalami w sumie. U mnie rozkład elementów będzie podobny, z tym że u mnie jeszcze będzie zbudowana piwnica. Co do tego koszyka to własnie będę go wywalać

 

 

A na tę chwile smutna wiadomość ....

 

R.I.P Laing DDC 3.2 [*]

 

dsc_54783ljar.jpg

 

 

Tu ogromny ukłon dla mojej dziewczyny, która powiedziała że za sponsoruję nową pompką <3, w czwartek powinna być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co się stało, że odeszła do krainy wiecznych wirów? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszła nowa pompka, układ śmiga znowu jak ta lala :) Dzięki @Heat :cool:

 

Przy okazji że w końcu mam wolne z nudów dodałem dwa paski led : jeden na topie przed chłodnicą, drugi na froncie za chłodnica. Mając spuszczony płyn z układu zmieniłem ułożenie węży w rejonie bloku na sekcji zasilania i bloczku cpu, tak będzie wyglądać kolejność połączeń również na rurkach

 

dsc_5505rxu83.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarło parę nowych gratów, pod koniec tygodnia dojdzie nowy rez by SKEEPER. Powinny też dojść obrotowe adaptery, wtedy będzie można się wziąć za hydraulikę :E

 

 

Barrow 3-way adapter

 

dsc_5537mbujt.jpg

 

 

EK hd adapters pod rurki 12mm, będą przemalowane na czerwony półmat

 

dsc_5540b5u50.jpg

 

"T" boy ;)

 

dsc_55421ju38.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zerwałem umowę sponsorską z EK i w projekcie nie będzie użyty supremacy evo, którego dostałem od nich. Niestety sztukę którą otrzymałem okazała się wadliwa, coś gdzieś źle poszło na produkcji najpewniej lub trafiły się gorsze materiały. Podstawka której wrzucałem zdjęcie wcześniej po wyrównywaniu i polerowaniu, jakimś (dla mnie nie pojętym) trafem znów się odkształciła, według przedstawiciela EK taka krzywizna to zamierzona sprawa w celu polepszenia styku z procesorem i odbioru ciepła. Przepychanka mejlowa trwała ponad tydzień z owym panem, po dzisiejszej odpowiedzi na mejla w którym zamieściłem film z pracy krótkiego układu (pompa>cpu>mobo> chłodnica 360> pompa - taki układ bo specjalista ek twierdzi że do optymalnej pracy tego bloku potrzeba ponad 400l/h przepływu w układzie), w takim układzie przy maksymalnej prędkości pompki otrzymywałem ponad 75 stopni na najchłodniejszym rdzeniu po ok 20s testu w ibt ( czyli totalnie bez wygrzewania) przy niższej prędkości pompy test kończył się bsodem(ponad 100 stopni na rdzeniach), pan specjalista stwierdził że gorsze temperatury są wynikiem zmiany bloku, jednocześnie załączająć linki do recenzji jakoby był to najwydajniejszy aktualnie na rynku blok na procesor. Na pytanie czemu w takim razie najlepszy blok wypada niemalże 2x gorzej od średniaka jakim był summit odpowiedzi nie uzyskał. Po prostu szkoda moich nerwów i czasu na rozkładanie, składanie i kombinowanie z tym blokiem. Najzwyczajniej na świecie mam już dość

 

 

film przedstawiający podstawę bloku, która według specjalisty ek jest ok (szczelina to ponad 1mm na krańcach)

 

 

 

 

Kilka dodatkowych fotek, na jednym widać jak przez niecały tydzień odkształciła się podstawką

 

dsc_5558wlkts.jpg

 

 

dsc_5562yikjj.jpg

 

Tutaj foto z zeszłego tygodnia, jak widać po odbiciu podstawka była równiutka

 

11134404_938203726212206_1750980482_n.jpg?oh=3bba4b37f86634b9c49cb44447042111&oe=5531A8C8&__gda__=1429323259_48cfb2131d0bb13e21c1479cae664f4e

 

 

No i przyjemniejszy aspekt dzisiejszego dnia :)

 

Dotarła do mnie paczuszka z Angli, jako ciekawostka paczka najpierw została wysłana do Taipei :rotfl:

 

dsc_55874dk4q.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się z nimi przepycham w mejlach, nie dostałem jeszcze żadnego info że mam coś oddać itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieli dobrze a dostali antyreklamę :)

 

Generalnie chyba dlatego wiele firm nie kwapi się do sponsoringu bardziej dociekliwych userów. Jak ktoś tylko robi super zdjęcia, i nie testuje praktycznie sprzętu, to zagrożenia nie ma. Ale jeżeli użytkownik jest wymagający, będzie drążył, porównywał każdy detal, to prawie zawsze ocena produktu jaką wystawi nie będzie specjalnie entuzjastyczna, bo coś znajdzie.

Nie mówię tutaj o tym konkretnym przypadku, bo problemy z blokiem były czymś więcej niż detalem do którego można się doczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory w żadnym mejlu do nich jaki wysłałem nie padło słowo że chce nowy blok, czy że chce dostać coś innego a gość traktuje mnie jak bym chciał wyłudzić sprzętu za miliony, poza tym jest mega ignorantem. Jedynie domagam się wyjaśnienia co jest nie halo, to dostaje odpowiedzi typu flow 100/h to za mało, musisz mieć minimum 400l/h. Gośc strasznie unika odpowiedzi na nie wygodne pytania. Na pytanie czemu zmieniając według testów średni blok (summit) na najlepszy (supremacy evo) mam gorsze temperatury dostałem w odpowiedzi : "bo zmieniłeś blok, dlatego" :mad2: . Na pytanie czemu wyrównania podstawka wygięła się ponownie już nie dostałem żadnego info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie czemu wyrównania podstawka wygięła się ponownie już nie dostałem żadnego info

Za duży flow. :lol2:

 

A tak poważnie to trochę dziwnie bawią się w EK z użytkownikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten blok tak tnie flow, że płyn nie ma siły zakręcić wirnikiem przepływomierza który jest w układzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z najnowszymi blokami CPU,tylko po to by dwa stopnie lepiej wypaść od całej konkurencji

podnosi się restrykcję przepływu...no bo w testach blok wyprzedza konkurencję o 2*C i jest "THE BEST"

Idiotyzm marketingowy.

Popatrzcie na megatest bloków CPU Strena (na Xtremesystems),wnioski nasuwają się same.

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?282245-Stren-s-2012-CPU-Water-Block-Roundup&highlight=bitspower+summit+ef

 

EVO miał przebić wcześniejszą wersję Supremacy wydajnością i dostał tą nieszczęsną wkładkę sprężającą która zarzyna flow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jakim cudem to się mogło tak wygiąć o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...