Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matek2305

Headset do PS4 i PC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, tak jak w tytule, poszukuję headsetu do PS4 i PC (powiedzmy że chcę wydać max 300 zł). Znalazłem coś takiego i prawdopodobnie bym się zdecydowałem ale nie mam pewności czy ten zestaw zadziała bezproblemowo z PC. Może ktoś ma i może coś na ten temat powiedzieć? Zależy mi też na długim kablu (chyba nic bezprzewodowego wartego uwagi w tej cenie nie dostanę?) ponieważ gdy gram na PS4 to konsola znajduje się jakieś 2m ode mnie. Wiem że można taki zestaw podłączyć też do Dualshocka 4 ale czy nie stracę wtedy na jakości dźwięku? Do PC mam aktualnie podłączone głośniki Microlab Solo 5C więc pewnie za każdym razem gdy będę chciał podłączyć headset czeka mnie "nurkowanie" pod biurko ale na to chyba nic nie poradzę. Z góry dziękuję za każda pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze razer kraken 7.1 (pro lub zwykle). do cs np. super sie ndaja i maja super basy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Razery wyglądają fajnie, nie zależy mi na jakiejś super jakości dźwięku. Te Superluxy też są ok ale z tego co widzę nie mają w zestawie przejściówki tak abym mógł podłączyć je do PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Kingston HyperX Cloud, głównie ze względu na bogate wyposażenie przez co nie powinno być problemu z podłączeniem do różnych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbup: Moje gratulacje, jesteś jedną z niewielu osób której nie trzeba było zbędnie tłumaczyć badziewiatości rejzerów i wybrałeś jedyna słuszną drogę, będą z Ciebie ludzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche gorsze to hyperx wedlug mnie bo nie maja 7.1 ale rob jak chcesz ;) ja bym bral razer i nie sluchal tych co nigdy tych sluchawek nawet nie widzieli na oczy... oni robia akurat swietny sprzent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche gorsze to hyperx wedlug mnie bo nie maja 7.1 ale rob jak chcesz ;) ja bym bral razer i nie sluchal tych co nigdy tych sluchawek nawet nie widzieli na oczy... oni robia akurat swietny sprzent

 

Wyjdź stąd i nie wracaj :) Nie siej propagandy na gówniany sprzęt. Miałem na głowie kilka słuchawek gejmerskich i dla mnie to totalna padaka, szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy cenę tego badziewia, może jeśli byłyby 2-3 razy tańsze to ekonomią by pobiły inne słuchawki :)

 

7.1? Kolejny, który się nabrał na marketingowy chłam, brawo Razer, brawo!

 

Jak widać nie potrzeba robić dobrego sprzętu grającego, żeby siła marki wygrała z rozsądkiem.

 

PS. HyperX bardzo fajne słuchawki, w jakiej cenie nabyte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź stąd i nie wracaj :) Nie siej propagandy na gówniany sprzęt. Miałem na głowie kilka słuchawek gejmerskich i dla mnie to totalna padaka, szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy cenę tego badziewia, może jeśli byłyby 2-3 razy tańsze to ekonomią by pobiły inne słuchawki :)

 

7.1? Kolejny, który się nabrał na marketingowy chłam, brawo Razer, brawo!

 

Jak widać nie potrzeba robić dobrego sprzętu grającego, żeby siła marki wygrała z rozsądkiem.

 

PS. HyperX bardzo fajne słuchawki, w jakiej cenie nabyte?

 

jestes po prostu hejterem hejtujesz dobry sprzet bo cie na niego nie stac i nic nie wiesz o sluchawkach do gamingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ich nie kupuję, bo szkoda kasy. Słucham u znajomych z takim sprzętem i ich na dobrą drogę sprowadzam :)

 

SteelSeries Siberia V2

Creative Fatal1ty, Tactic 3D

Razer Kraken

Plantronic 367

 

Tych słuchałem i zwykłe Superlux HD681/681B są lepsze. Nie lubię kłamać ludzi.

 

Hejterem nie jestem tylko boli mnie totalny brak świadomości ludzi, którzy kupują te śmieci.

 

PS. Argument o tym, że mnie nie stać nie specjalnie trafiony :) Właśnie kupiłem ATH-A900X oraz ATH-AD900X. Za jedną parę kupiłbym 3-4 te gejmerskie zabawki. Nie liczę reszty mojego sprzętu, bo nie ma to sensu.

 

Jak chcesz ze mną walczyć słownie to wytocz odpowiednie argumenty, bo na takim poziomie dyskusji prowadzić nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FeX, daj mu spokój, jak sie głuptakiem urodził to kanarkiem nie zdechnie, takiemu wszystkogównowiedzącemu nie przegadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ich nie kupuję, bo szkoda kasy. Słucham u znajomych z takim sprzętem i ich na dobrą drogę sprowadzam :)

 

SteelSeries Siberia V2

Creative Fatal1ty, Tactic 3D

Razer Kraken

Plantronic 367

 

Tych słuchałem i zwykłe Superlux HD681/681B są lepsze. Nie lubię kłamać ludzi.

 

Hejterem nie jestem tylko boli mnie totalny brak świadomości ludzi, którzy kupują te śmieci.

 

PS. Argument o tym, że mnie nie stać nie specjalnie trafiony :) Właśnie kupiłem ATH-A900X oraz ATH-AD900X. Za jedną parę kupiłbym 3-4 te gejmerskie zabawki. Nie liczę reszty mojego sprzętu, bo nie ma to sensu.

 

Jak chcesz ze mną walczyć słownie to wytocz odpowiednie argumenty, bo na takim poziomie dyskusji prowadzić nie zamierzam.

 

kupiles gowniane sluchawki z podrobionymi pszetwornikami razera, to gowno nie ma nawet 7.1 a kosztuje 1000 zl dales sie oszukac chlopie... nie wieze poza tym zeby jakies chinskie superulxy poobily moje razery pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie mogę stwierdzić, że wszystkie słuchawki z przeznaczeniem dla graczy to lipa, bo może są jakieś modele, jak dla przykładu bardzo udane: Superlux HMC631 (bardzo fajne dźwiękowo, ale coś im ostatnio jakość i niezawodność zmalała), HyperX Cloud / QPad QH-90, Beyerdynamic MMX300 oraz inne. Trzeba sobie zadać pytanie dlaczego słuchawki do których dokładamy mikrofon nagle stają się sporo droższe od normalnych słuchawek? Dla mnie samo to jest paranoją tego rynku.

 

A już rozumiem :) obrońca swoich słuchawek. Tacy są najlepsi. Dobra tutaj rzeczywiście nic nie ugram, powodzenia.

 

kupiles gowniane sluchawki z podrobionymi pszetwornikami razera, to gowno nie ma nawet 7.1 a kosztuje 1000 zl dales sie oszukac chlopie... nie wieze poza tym zeby jakies chinskie superulxy poobily moje razery pro.

 

Zdziwisz się, jak Ci powiem, że Razer nie ma swoich przetworników? Albo lepiej, że jego sprzęty są w całości chińskie? Razer Pro, jak to dumnie brzmi :) HyperX ma przetworniki Takstara, bardzo cenione w budżetowych słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes po prostu hejterem hejtujesz dobry sprzet bo cie na niego nie stac i nic nie wiesz o sluchawkach do gamingu

 

A ty malkontentem który dostaje sraczki na widok marketingowego złomu, 7.1 w słuchawkach to nieporozumienie, ale jakie ty możesz mieć odniesienie jak miałeś na głowie tylko szajs a nie prawdziwe słuchawki.

 

kupiles gowniane sluchawki z podrobionymi pszetwornikami razera, to gowno nie ma nawet 7.1 a kosztuje 1000 zl dales sie oszukac chlopie... nie wieze poza tym zeby jakies chinskie superulxy poobily moje razery pro.

 

 

Tłumacz sobie tłumacz wtopioną kasę, za te 1000 zł to ja mam senki z prawdziwego zdarzenia i mikrofon pojemnościowy.

 

PS. Superluxy już dawno pobiły razera bo ten gra jak słuchawki za 30 zł z marketu ;)

 

 

 

Zdziwisz się, jak Ci powiem, że Razer nie ma swoich przetworników? Albo lepiej, że jego sprzęty są w całości chińskie?

 

 

 

Nie mów tak bo nazwie Cie heretykiem :o, przecież dla niego gówniany razer to świętość :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...