Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slayer

Plyta glowna s 1150 do i7 4790k

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Potrzebuje plyty glownej pod i7 4790k, mase testow przeczytalem ale dalej nie moge sie zdecydowac bo ciagle wychodzi, ze w tym przedziale cenowym wszystko bedzie dobre.

W tym momencie wydaje mi sie, ze warto zasiegnac rady uzytkownikow pclaba :)

 

Moja uwage przyciagnely Asus Z97-PRO Gamer oraz MSI Z97 GAMING 7, myslicie ze ktora z nich bylaby lepsza ? moze jakies inne propozycje?

 

Co mnie interesuje:

 

Chcialbym zeby plyta byla dobrze wykonana z materialow w miare wysokiej jakosci, po prostu zeby nie wygladalo to jak budzetowa chinszczyzna :E

Niskie temperatury jak najmilej widziane czyli porzadne radiatory i sensownie rozwiazane odprowadzanie ciepla.

 

Oczywiscie bedzie robione OC i chcialbym zrobic wszystko z poziomu biosu, podkrecaniu za pomoca software jakos nie ufam, ogolnie im mniej softu bedzie mi potrzebne tym lepiej :E

 

To tyle z najwazniejszych wymagan, budzet to 700zl i raczej wolalbym go nie przekroczyc ale ewentualna niewielka doplata wchodzi w gre.

 

Z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystepujacych wad ? Moglbys rozwinac ?

 

A jak plyta wypada w porownaniu do wymagan, ktore sa w pierwszym poscie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

 

Fajnie, ze juz leca propozycje ale chcialbym jeszcze jakies uzasadnienie dlaczego ta a nie inna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyty gamingowe z natury maja dużo bajerów nic nie wartych ( sam wiem coś o tym)

już lepiej szukać płyty typowo do profesjonalistów do podkręcania

 

Asus Z97-PRO Gamer to nowość i jak dobrze po szperasz to ludzie już pisali na tym forum o problemach z nich z większości przypadków były wadliwe lub karat sieciowa nawalała nie wiem może to poprawili już

 

co do msi gaming 7 to są płyty przereklamowane ( komercyjne) sam coś o tym wiem bo mam tez gaming 5 od gigabyte skusiło mnie tylko cyfrowe sekcje zasilające

 

małe porownanie asusa do msi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...