Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wishmaker

połączenia ipv6 brak dostępu do sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, na nowym lapku asusa G751 JY, mam brak dostępu do sieci na ipv6, a na starym lapku asus gs2 mam ograniczone ... dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na IPv4 jak masz?? Z czym sie ma łączyć laptop??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na IPv4 jak masz?? Z czym sie ma łączyć laptop??

Strony i inne mi działa, ale mam problem z jedną grą sieciową i na starym lapku normalnie się loguję a na tym nowym nie login fail ciąglę i porównałem i różnica jest właśnie w tym iPv6 .... na starym mam ograniczone a na nowym brak dostępu do sieci post-503956-142746190777_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym statusie polaczenia wybierz Właściwiosci i odznacz IPv6, potem zastosuj i OK. Dla pewnosic reset laptopa i wylaczone zostanie IPv6 w systemie. Chyba, ze na routerze masz włączone to tam tez wyłącz na stronie konfiguracyjnej routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPv6 do neta nie będziesz miał (potrzebna obsługa IPv6 na kartach sieciowych i innym osprzęcie z którymi się łączysz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPv6 do neta nie będziesz miał

 

Nie rozumiem tego stwierdzenia?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę się nie zrozumieliśmy ... ja właśnie chcę żeby było włączone i działało .... jeśli na starym prawie 8 letnim lapku usługa działa i ma zamiast brak dostępu do sieci ma ograniczony (ale ma) to czemu na nowym nie mam, tym bardziej, że mój dostawca udostępnia to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, to skrót myślowy :P

Miał oznaczać : Do łączenia się z internetem (obecnie), protokół IPv6 nie jest potrzebny.

 

Więcej tutaj : LINK.

 

Brak dostępu może wynikać z ustawień routera, switcha, albo karty sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NADAL AUTORZE TEMATU NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ JAKI MASZ W DOMU SPRZĘT SIECIOWY, JAKI OPERATOR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NADAL AUTORZE TEMATU NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ JAKI MASZ W DOMU SPRZĘT SIECIOWY, JAKI OPERATOR?

Czy to jest ważne (radiówka) ???? Jeśli na starym lapku widzi , na nowym nie .... więc jedynie, jest coś żle poustawiane na nowym lapku .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ważne (radiówka) ???? Jeśli na starym lapku widzi , na nowym nie .... więc jedynie, jest coś żle poustawiane na nowym lapku .....

 

Radiowka i laczysz sie kazdym laptopem itp bezposrednio z ta antena od dostawcy, nie masz w domu routera, który udostepnia internet radiowy w domu?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiowka i laczysz sie kazdym laptopem itp bezposrednio z ta antena od dostawcy, nie masz w domu routera, który udostepnia internet radiowy w domu?? :E

Ehhh oczywiście, że mam router .... i czy przez wifi czy po kablu od routera ciągle to samo .... stary lapek "widzi" ipv6 (ograniczone), a nowy nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh oczywiście, że mam router .... i czy przez wifi czy po kablu od routera ciągle to samo .... stary lapek "widzi" ipv6 (ograniczone), a nowy nie ...

 

Do czego ci to IPv6 czlowieku?? Juz ci tu napisano, ze dzisiaj to jest bajer, dostawcy testuja, ale malo ktory to uzywa jako główny protokół sieci gdyż jeszcze cala siec na to nioe przeszla. Czepiles sie jak rzep psiego ogona tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...